Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok a babámnak a mi...

Adhatok a babámnak a mi krumplipürénkből? Tejjel, margarinnal és tejszínnel készítem.

Figyelt kérdés
10 hónapos. Az a baj, hogy szinte bármi "babakaját" készítek neki, nem eszi meg. Már tanácstalan vagyok, ezért gondoltam erre. Köszi
2009. okt. 22. 11:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha igen akkor ehet ma belőle teljes adagot, vagy be kell vezetnem? (Evett már tejes dolgokat: túró, joghurt, sajt)
2009. okt. 22. 11:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban én már nem főztem külön nekik,a mi kajánkat ették,és szinte minden ízlett nekik.
2009. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adhatsz neki annyit,amennyit kér.
2009. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jó köszönöm! És még annyit kérdeznék hogy állagra milyet adtok a picinek? Mert múltkor kapott túróstésztát, és nem ette meg, picit száraz volt neki lehet. Tejfölt keverhetek bele legközelebb? Általában a ti ételeiteket higítjátok egy kicsit neki?
2009. okt. 22. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:
A tésztára tehetsz tejfölt.A mi ételünket nem higítom külön neki,hanem villával jól összetöröm vagy esetleg turmixolom.De pl. a pörkölthoz inkább krumplit adok neki,nem tésztát.Úgy is kitapasztalod majd,hogy melyik ételt,hogyan eszi meg.Az újakat azért először kostoltasd meg vele.és csak ha eszi,akkor adj neki egy teljes adagot.Az a tapasztalatom,ha valamit szeret,akkor addig tátog,míg nem kap annyit,amivel jóllakik.
2009. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm sokat segítettél
2009. okt. 22. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!