Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, apukák: milyen...

Anyukák, apukák: milyen gyerekekkel kapcsolatos blog érdekelne titeket?

Figyelt kérdés
Blogot írnék. Mi az, amit ti elolvasnátok?
2013. júl. 26. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem elsősorban a saját gyermekem korosztályával (3 év) vagy attól kicsit idősebb gyermekekkel kapcsolatos dolgok szoktak érdekelni.

Hiányolnék pl. egy heti hagy havi programösszefoglalót (pl. Bp-en- mert itt élünk- hová lehet elmenni adott hétvégén, web, ár, megközelíthetőség): most én szoktam magamnak excelben készíteni ilyeneket és megosztom ismerősökkel. Van néhány programportál, de ott nem lehet szűrni direkt a 3 év körülire- ezt inkább csak egy édesanya tudja elkészíteni, akinek van ilyen korú gyermeke.


Esetleg intézményekről (óvoda, iskola, egyéb szabadidős helyek) vélemény, értékelés, bemutatás.


Életkori sajátosságok összefoglalása- esetleg saját élménnyel (pl. dackorszak a blog írójának családjában), szívesen olvasnék különböző mesekönyvek, képességfejlesztők, kiadványok értékelését, elérhetőségét, árainak összehasonlítását több hasonló szülőtől.


A gyermekemmel, családunkkal kapcsolatos, vagy bennünket közvetve, közvetlenül érintő jogszabályváltozások összefoglalása (ilyet szoktam negyedévente csinálni, de csak felületesen): akár családtámogatási rendszer változása, akár közoktatási törvény módosítása, de esetleg családjogi, polgári jogi idevágó érdekességek is


nagyjából ennyi jutott eszembe, neked milyen terveid vannak?

Szép napot:

2013. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
semmit, nem érdekel más anyuka által összehozott hablaty, max. akkor, ha szakmai és hivatkozásokkal alá van támasztva.
2013. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!