Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Érdekelne, hogy...

Anyukák! Érdekelne, hogy beadatjátok-e az új rotarix vakcinát, amit szájon át kap meg a baba? Kettőt is kell venni és a másodikat a baba fél éves koráig meg kell kapnia. Majdnem 36. 000 forintot fizettem a gyógyszertárba. Nagyon drága.

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én beadattam anno, de a kettő volt összesen 34 ezer, plusz még egészségpénztári számlát is kértem róla, így ebből még visszajött 22 %. Nektek egy volt ennyibe? Ezt nagyon drágállom.
2009. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én nem adattam be.

Utána olvastam és az alakult ki bennem,hoyg inkább nem,de majd meglátjuk a védőnő+doki merre terelget minket. Ők is azt javasolták,hogy nem szükéges. Nem is emlékeztek mikor volt utoljára rotás betegük a környéken.

Így végül nem kapott a kislányom.

De ha már megvetted....akkor be is fogod adni/adatni neki nem?

2009. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem adattam be. Nem csak az ára miatt, de engem a doki beszélt le róla. Érdekes módon itt sokaktól az olvasom, hogy mennyien elkapták, ő meg épp azt mondta, hogy az utóbbi 2-3 évben az egész városban nem fordult elő. Mondjuk a nagyok idejében nem is volt ez a vakcina, de magáról a vírusról se hallottam ennyit....
2009. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi beadattuk, ahol én lakom ott kb 5 ezer ft volt a két oltás. Egy ismerősünk gyereke korházba is került kiszáradással a virustól, ezért én jobbnak láttam ha beadatjuk.
2009. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi is beadatjuk (1-et már kapott). Úgy döntöttünk, hogy amitől lehet igyekszünk megvédeni őt. Igaz jobban utálta bevenni (mert lefogták a kis fejét) mint a szurit, azt észre se vette.
2009. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi beadattuk, nem volt vele gond és ízlett neki :)
2009. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem adattam be, mert nincs 36.000,-Ft arra, hogy utána más ugyanilyen betegséggel kórházba menjünk. A védőnő mondta, hogy csak a rota ellen véd, és még van sok száz más, ami ugyanilyen tüneteket okoz.
2009. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Nekem azt mondta a háziorvos, hogy felesleges, mert ez csak olyan helyeken alakul ki, ahol nincs meg a higiénia. Így megspóroltam ezek szerint 30 000 Ft-ot...
2009. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én beadattam, a védőnő azt mondta, hogy errefelé volt egy-két ilyen beteg és nagyon nehezen gyógyultak fel.
2009. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi beadattuk, de még csak az elsőt, majd két hét múlva kapja a másikat. Ha jól emlékszem 17 ezer körül volt.
2009. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!