Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora, és milyen téli cipőt...

Mekkora, és milyen téli cipőt vegyek 1 éves lányomnak?

Figyelt kérdés

November közepén lesz 1 éves a lányom. A bútorok mentén, és tárgyakat, babakocsit tologatva tipeg. Örököltünk egy 18-as csizmát, de kicsinek tűnik. Tapasztalt mamiktól kérdezem, hogy hányas méretűt vegyek, hogy egész télen jó legyen? Érdemes egyel nagyobbat venni mint amekkora most a lába? Bele nő tél közepe, vége felé? Nem zavarja nagyon a totyogásban a picit nagyobb csizma?

A típust illetően linkeknek is örülnék!

Köszönöm!


2009. okt. 26. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd azt számításba , hogy télen vastag zoknit , harisnyát adsz a agyerekre , én nagyobbat vennék egy számmal .
2009. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
valamelyik babás magazinban olvastam,hogy a téli cipőknek eggyel nagyobbnak kell lennie mint valójában a lába.mivel a túl passzentos cipőben jobban fázhat a láb(te is tapasztalhattad)és még ha rászámítod a harisnyát,zoknit...
2009. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mérd le, h mekkora a lába, hány centi. mivel csizmáról van szó, a belső taphossza legyen 2 centivel nagyobb.
2009. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nagyobb üzletekben pl.:Deichman van a kiscipőknél lábméret mérő. Az szerinbtem tök jó segítség. Kinti v benti cipőt szeretnél? A kiscsizmát amit vettünk jó egy számmal nagyobb neki, hogy a vastag zokni, harisnya is beleférjen.
2009. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Az én lányom is november közepén lesz 1éves,és én 20as csizmát vettem neki!A cipő amit még most is használunk az 18-as és pont végigéri a kis lábacskája,de még nem nyomja az ujját!

a 20as meg egy kicsit nagy is,még vastag zoknira is!De csak tényleg picurit!

2009. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!