Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok hány hónaposan...

Ti babátok hány hónaposan állt fel a fa járókában?

Figyelt kérdés

Arra lettünk figyelmesek hogy a babánk alig töltötte be a 8. hónapot felállt magától a fa járókában.

Ez szerintetek normális?

Mikor fog megtanulni menni, ha már alig 8 hónapos és feláll, talán már 10 hónaposan fog majd menni?

Kérlek segítsetek nekem.

Mindenkinek köszi


2013. aug. 9. 08:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mi jártunk a babámmal anno Dévényhez. s ők azt mondták hogy a járókában felfelé igyekszik a baba mig a földön előre felé.Ez elönyösebb. Ha teljesen magától állt fel akkor szerintem nincs gond. Egyébként a lányom 8hónaposan kezdett mászni,11hónaposan tett pár lépést butorok mellett) de ő 18 hós koráig csak mászott. De akkor felállt és ment. Elesés nélkül.

Ha mászott,forgott meg kuszott is akkor semmi gond nincs szerintem.

2013. aug. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen normális. :)A lányom 12 hónaposan állt fel először és 16 hónaposan indult el gyógytorna segítségével(9 hónaposan még csak forgott )A fiam 6 hónaposan állt fel egyedül először és ő 10 hónaposan indult el.Nem lehet tudni, lehet elég neki 1 hónap hogy elinduljon de lehet még kell 4-5 hónap míg elég erősek lesznek a lábacskái :)
2013. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az én babám 7,5 hónaposan állt fel a kiságyban, 8 hónaposan kezdett mászni.Azóta mászik folyamatosan,de ahol teheti felhúzza magát.Szerintem semmi gond nincs azzal,hogy felállt a babád. :)
2013. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónapos és 3 naposan állt fel először, az első szülinapja előtt 8 nappal indult el önállóan (nem kapaszkodva). Kislányom két nappal a 8. hónap betöltése előtt állt fel, bútorok mellett már lépked, de ez nem nevezhető önálló járásnak. Jövő héten lesz 10 hónapos.
2013. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Nekünk nem volt járókánk, a kanapé mellett állt fel, onnantól kapaszkodva lépegetett, és 1 évesen indult el. Kisfiú egyébként. Szerintem vegyétek most már ki a járókából, mert szerintem ő is járkálni fog, ha kapaszkodik, végig a lakáson, házon.
2013. aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát, 10 hónaposan nem fog még menni szerintem.:-)
2013. aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez teljesen átlagos szerintem, A legtöbb baba ilyen idős korában áll fel és 1 éves kora körül indul el.
2013. aug. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lányom is 8hósan állt fel elsőnek,kb 2napja töltötte akkor.8,5hós korától már mindenhol feláll.10hós volt nemrég és nem áll még kapaszkodás nélkül sem,nem hogy még menne.Félkézzel kapaszkodik,lépeget és ennyi.Lehet fog menni 10hósan,de lehet nem.Hugom 5,5hósan állt fel és ő is csak 10hósan indult el.
2013. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hi. Kislányom 8,5 hósan állt fel, azaz nem rég. Miért lenne baj, teljesen időben van a felállással. A menés még odébb van, nem kell sietettni, jobb ha előbb mászik sokat, fontos az idegrendszer fejlődése miatt. Mindennek eljön az ideje nyugi. :)
2013. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem állt fel korán a babád, teljesen átlagosan fejlődik.

A lányom 7 hónaposan mászott, 7,5 volt mikor felállt az ágy mellett, azóta is folyton álldogál.

8 hónapos múlt, már néha tesz 1-1- lépést kapaszkodva.

Semmit nem kell erőltetni, sem segíteni neki és akkor szépen fejlődik a maga ütemében, ez nem verseny.

2013. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!