Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisfiam nem eszi...

5 hónapos kisfiam nem eszi meg sem az almát, sem a barackot viszont a sárgadinnye izlett neki, adhatok neki azt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 6-8 hónapos kortól ajánlott a sárgadinnye de tegnap este ott ettem elötte és gondoltam megnyalatom vele, hát izlett neki nagyon. :)

Addig nem merek neki adni amíg nem olvasok róla többet, tudom hogy trópusi gyümölcs és ez miatt nem lehet, de igazából mi baja lehet tőle? Tiszta víz az egész, édes, szorulást biztos nem okoz...

Köszönöm.


2013. aug. 11. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatsz neki 1-2kanálkával nyugodtan. De attól, hogy megnyalta és izlett neki, már pürésre elkészitve nem biztos, hogy fog neki tetszeni :) Az én lányomnak legalábbis szinte semmi nem izlik pürében, úgy "natúran" meg elnyammog bármin.
2013. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 6 hónaposan adtam neki pürében keverve mással, már nem tudom, h mivel. Nem lett semmi baja.

Az almát próbáltad már párolva adni neki? Az enyém eleinte csak úgy ette. A barackkal is összekeverheted, hátha úgy megeszi. Vagy próbáld ki a főtt répa barackot, az is nagyon finom. Szerintem a sárgadinnyétől nem lesz baja, de csak óvatosan és vigyázz nagyon a frissességével! Olyan hasmarsot kaphat tőle a picid, h csak na, ha csak egy picit is állott, vagy romlott, amit te nem feltétlenül érzel.

2013. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!