Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a Milupa Fermentált...

Vélemények a Milupa Fermentált tápszerről?

Figyelt kérdés

Ki miért kezdte ezt adni a babájának?Segített a problémátokon?

Én ma kezdtem el ezt használni hasfájásra,puki és kaki problémákra,nem tudom jó lesz-e.


3 hós,3 hetes fiú anyukája


2013. aug. 13. 14:39
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja meg bukás ellen is.
2013. aug. 13. 14:39
 2/17 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a kakival volt gond. 2-3 nap alatt rendbe hozta. Szerintem nagyon jó tápszer.
2013. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És neked is besűrűsödött miközben evett a babád? 150 ml vízhez 5 mérőkanálnyit adtam(amennyi az előírás)és ahogy elkezdte enni a babám kezdett a cumisüvegben besűrűsödni,és folyton össze kellett ráznom,mert alig akart átfolyni a cumisüveg lyukján.
2013. aug. 13. 14:43
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem, nekem soha nem sűrűsödött be, nem tudom nálad mitől lehet.
2013. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Passz..arra gondoltam,hogy ha 150 ml vízből fogom csinálni akkor teszek bele 5 kanállal csak 4-el.Viszont akkor valamivel hígabb lesz,és akkor lehet,hogy a bukást nem szüntetné meg.

Na mind egy.

Te úgy használtad egyébként ezt a tápszert,hogy csak tápszeres volt a babád,vagy még kapott anyatejet is? Mert nekem a kisfiam kap még tejet is,meg kell a tápszer is mert kevés tejem van.

2013. aug. 13. 14:48
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem, a fiam csak tápszeres volt. Esetleg a víz hőfokával tudnál még variálni. Mondjuk picit melegebbre csinálod, hátha úgy nem sűrűsödik be. Mi már kb. 5-6 hónapja nem ezt használjuk, nem tudom esetleg azóta változtattak-e az összetételén és azért sűrűsödik neked be.
2013. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm.
2013. aug. 13. 15:22
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekünk szorulásra írta fel a doki, de semmit nem segített. Meg maga a tápazer olyan volt mint a mész.
2013. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szorulásra kapta a kislányom, 2 hónapos korában. Azóta ezt eszi, most 9 hónapos. Az lehet nálad a baj, hogy túl meleg a víz. Én úgy szoktam, hogy langyos vízbe teszem, 180 ml vízhez 3 kanál, jól összerázom, majd adom a következő 3 kanalat és megint jól összerázom.
2013. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 14 hónapja ezt eszi! Bukós volt és a kaki sem ment magától! Nem kell melegre csak ihatóra csinálni! Én is 2 részletben rázom össze! De a végén mindig maradnak benne pici csomók (e miatt nem folyik át szerintem) és mivel tiszta kézzel csinálom én a végén még 1 újjal szétnyomkodom! Így tökéletes! Nálunk nagyon bevált!
2013. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!