Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeret a sajátgyerekem?...

Nem szeret a sajátgyerekem? 15hónapos fiamnak árpa van a szemén, és este cseppentettem bele, utána szinte menekült tőlem a barátnőmhőz. és mikor elvettem sírt és kapaszkodott a barátnőmbe.

Figyelt kérdés

nem szeret?vagy ennyire megbántódott,hogy cseppentettem a szemébe?de nem most csináltam előszőr 2napja csepegtetem.

nagyon fáj, kiborúltam.


2009. okt. 27. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nem kell ezt annyira mellre szívni. Holnap csepegtessen a b.nőd, és meg is oldottad a helyzetet. Az én fia most a nem szeretlek korszakát éli. Ha nem úgy van valami, ahogy akarja, vagy nem rögtön, akkor egyből rávágja, hogy jól van akkor nem szeretlek.

Így próbálja elérni a célját, de ha nem engedünk, előbb-utóbb elhagyja.

2009. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Engem megvert, mert szívtam az orrát, csapkodott, csúnyán nézett és közben az apához bújt.

16 hós


Pillanatnyi nem szeretlek dolgok ezek!

Nem komoly!

2009. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!