Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon miért kezdte el ezt...

Eszo kérdése:

Vajon miért kezdte el ezt csinálni?

Figyelt kérdés

kislányom elkezdett félni a porszívóól..eddig semmi baj nem volt, szinte együtt porsziztunk..még mászott is utána.

legutóbbi 2 alkalommal is viszont,ahogy bekapcsoltam torkaszakadtából üvölt, potyognak a könnyei, vörös a feje...nem értem mi történt..és nem tudom megnyugtatni,csak ha kikapcsolom..

szerintetek elmúlik ez?

a másik dolog a kakaskukorékolás,de attól mindig is ordított--nagymamánál vannak, és ahogy meghallja ordít, visít..hogy tudnám megbékíteni vele?

vagy majd simán magától kinövi?

másnál is voltak ilyen dolgok,amitől féltek a picik?

8 hónapos kislány anyukája


2013. aug. 15. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A porszívótól a fiam is retteg, de én tudom, hogy ez az orrszívó használata miatt alakult ki benne. Mástól nem fél.
2013. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom a botmixer hangjától retteg kb 7hós kora óta pedig előtte nézte mit csinálunk meg dumált neki, aztán ezt elvágták és azóta üvölt ha meglátja :-S még be se kapcsolom demár sír és jön hogy vegyem fel. Az utolsó alkalomnál a kezemben volt mikor elővettem és így elviselte a hangját úgy hogy odabújt. Szerencsére mással nincs így. A kakas meg szerintem azért ilyesztő neki mert mozog és hírtelen hangos :-) amúgy azóta már 10hós. Kitartás szerintem kinövik :-)
2013. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!