Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek sokat alszik a fiam?

Szerintetek sokat alszik a fiam?

Figyelt kérdés

9,5 hónapos

Este 8-tól reggel 8-ig alszik

Délelőtt 9fele alszik 20 percet

12kor ez változó általában 2órát

5fele megint 20 percet


Ennyi idős babátok mennyit alszik?



2013. aug. 15. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont jó tökéletes szerintem. Az én nagyobb lányom már 1évesen kezdte elhagyni az alvást örültem ha egyszer aludt :(. Most a kicsi lányom változó. 8hós de van h 3szor alszik van h csak 1-2szer. De ált.de és 6óra körül fél-fél óra délben meg 2-2,5 óra.
2013. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem alszik sokat. A fiam ebben a korban este fél 8-tól reggel fél 8-ig aludt. Délelőtt és délután is aludt 2-2 órát. Most 14 hónapos, nappal már csak egyszer alszik, viszont az egyben 4 óra alvást jelent.
2013. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem alszik sokat!

Én kisfiam is ennyi idős!

Éjszaka 10-11 órát alszik, napközben általában 2-3 órát, van hogy kétszer, van hogy háromszor.

2013. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
De jó neked! Az enyém 9-10 órát alszik éjszaka, nappal másfelet. Igaz 15 hós, de 9 hónaposan ennél is kevesebbet aludt. Szerintem örülj neki.
2013. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó neked. A lányom 5 hónapos este fél 9-től alszik reggel 6-ig, egyszer minimum felkel enni/inni. Nappal meg 4x-5x félórákat és ennyi, vagy ritkán van délután egy hosszabb alvása.
2013. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!