Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Veres vezetéknévhez mondanát...

A Veres vezetéknévhez mondanátok szépen hangzó nem tucatneveket? Fiú-lány?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 20:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Veres Izabella

Veres Eszter

Veres Nina (ha különlegeset akarsz)

Veres Jázmin

Veres Klaudia

Veres Júlia

Veres Dóra


Veres Ádám

Veres Kornél

Veres Barnabás

Veres Krisztián


Ezek jutottak eszembe :) Ez egy szép vezeték név szerintem, majdnem minden névvel passzol, nem lesz nehéz dolgotok ilyen téren. A Kornél pedig egyik legszebb :)

2013. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nekem is a Kornél jön be, de a páromnak nem. Nagyon nehéz dolgunk van,mert fiúnév terén nem egyezik az ízlésünk.Nagyon nem.Jó,amit írtok, a kérdés,hogy hol lesz majd a megegyezés...
2013. szept. 11. 16:36
 13/18 anonim ***** válasza:

Veres Izabella vagy Annabella. Gyönyörű nevek:) Majd szólj ám, hogy lett a döntés!


Fiú név közül Máté, Rudolf, Balázs, Arnold, Ádám, Szabolcs, Martin, Adorján? :)

2013. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
lánynévnek nem tudom miért,de Kinga ugrott be,fiúban Kristóf,valahogy azt érzem k betűsek mennek hozzá
2013. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok írjatok 5-öt vagy 10-t mindketten hátha lesz olyan ami mindkettőtöknél van
2013. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ismerek egy Veres Violát,szerintem szép
2013. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na, mi az állás?:)
2013. szept. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Még képlékeny. Egyébként még csak most gyúrunk a kistesóra...de annyira nehéz lesz dönteni. Jó lenne ha kislány lenne a következő, mert abban jobban egyezik az ízlésünk. De jövőre remélhetőleg már végre tényleg jön a kistesó,és majd megírom.

De egyébként lehet Richárd, Balázs vagy Roland. De egyik sem az igazi.

Lány: Alíz, Odett, Orsolya, Vanda, Lívia, Noémi a talom nevek.

2013. szept. 29. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!