Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkatortához mekkora...

Pelenkatortához mekkora méretű pelust vegyek?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg vegyek 2 méretet?? Ti milyen babaterméknek örülnétek?? (díszítéshez)
2013. aug. 18. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha újszülöttnek csinálod, akkor szerintem 2-es méretből. "díszítésnek" pici zokni vagy tutyi, kozmetikum, textilpelus, csörgő, rágóka, előke, cumi, cumisüveg, plüss figura, alvós rongyi, bármi... :D
2013. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mini pelenkából készítesd (2-es méret 3-6kg)

Díszítés: rágóka, törlőkendő, csörgő, előke, zokni.

Kozmetikumot csak akkor ha nem gyógyszertàrit használnak, meg cumit is csak ha nem cumiellenesek :-D különben kidobott pénz.

2013. aug. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én kaptam pelenkatortát, 2-őt is, most nagyon divat lett. Mind a 2 2-es méretből volt, egy csomó pelus így kimaradt, mert én is korábban vettem pelenkát, hogy legyen itthon. Ha rám hallgatsz két féle pelusból csinálod. 2-es és 3-as méretből!

Díszítésnek volt rajta kisbody, csörgő, rágóka, popsitörlő, popsikrém, babafürdető, babasampon, az egyik tetején egy kiságyra köthető zenélő béka, babanapló, kisautó (amivel később tud játszani a fiam), fürdető játék, bébicipő, kis zoknik, mintás textilpelus.

Én legjobban popsitörlőnek, popsikrémnek, kisruháknak és a 'fogyó' dolgoknak örültem benne, mert játékokat, több helyről is kaptunk.

2013. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 2-es méretű pelusból kaptunk tortát és középen Johnsons termékek voltak (jóéjt fürdető, testápoló és hintőpor). Én örültem ezeknek.
2013. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!