Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba feje alá nem szabad...

A baba feje alá nem szabad párnát tenni a születéstől kezdve? Meddig?

Figyelt kérdés
Egy tapasztalatlan kismama...
2007. szept. 27. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én egy ruha pelust tettem a feje alá,de ne hajstd össze,az azért jó,hogy ott van,ha bukik a pici!talán 1-1,5éves volt,mikor az elsö párnát a feje alá tettem,de az is gyerek párna,és nagyon lapos!mindenki másképp gondolja,én féltem a gerincferdüléstöl!jo egészséget!
2007. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad!!!!! Egy textilpelus a bukás miatt legyen a feje alatt, de más ne! És nemcsak a gerince miatt, hanem a bölcsőhalál veszélye miatt is! Ha hason alszik (ezt sem javasolják, ugyanezért!) , érdemesebb egy tetra fürdőlepedőt rakni a feje alá, azt kétoldalt be tudod tűrni a matrac alá, így feszes lesz és biztosan nem tud a szája-orra elé gyűrődni.
2007. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem szabad mivel bele fulladhat ha puha a párna. Nekem van a fejel alatt egy nagyon vékony párna, de olyan mintha nem is lenne annyira vékony. Abba nem tud belefulladni. Azt mondják addig nem szabad, amig önállóan nem tud forgolódni és emelni a fejét.

2007. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!