Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hat a Germicid C lázkúp?

Mikor hat a Germicid C lázkúp?

Figyelt kérdés
5 hónapos babámnak adtam 38 volt a láza.
2009. okt. 30. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Felet adj neki és kb 1 óra múlva mérd újra, ha nem megy le neki adj még egy felet. Nekem 1x volt lázas a fiam, én így csináltam és levitte neki.

2009. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem a doktornő eleve egy egészet mondott h adjak neki, miután mondtam h mennyi idős és hány kiló.
2009. okt. 30. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a Germicid C-t lázra soha nem használtam,a Norami. sokkal hatásosabb,szerintem.
2009. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 óránként kaphat. én úgy tudom 20-30 perc alatt szívódik fel! ne izgulj, le fogja hamar vinni!
2009. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is egészet adtam a lányomnak, egy óra múlva mértem a hőjét és már sokkal lejjebb volt, estére azért adtam neki mégegyet, reggelre lement a láza. Úgy emlékszem 4óránként adható, de jobb lenne a betegtájékoztatón megnézni. Sajna nekünk már nincs meg.
2009. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok. Ezt találtam neked:

[link]


Még annyit, hogy nagyon jó még a panadol vagy a nurophen szirup is, mi azt használjuk most.

2009. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk fél óra alatt levette a lázat. Egészet adtam mert a dokink azt mondta h ez eleve csecsemőknek való és kell belőle az egész.
2009. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!