Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnőmnek szeretnék ajándék...

A védőnőmnek szeretnék ajándékcsomagot adni, mi legyen benne? Ti mit adtatok? (aki adott)

Figyelt kérdés
Olvastam a hasonló válaszokat, és láttam sokan ellenzik hogy a védőnőnek is adni kelljen valamit, de az enyém nagyon rendes, aranyos, azért szeretnék neki adni valamit. Bármikor felhívhatom, ha kérdésem van, és ő is hívogat engem mindig a saját tel-.jén érdeklődni. Szóval megérdemelné.
2009. okt. 31. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem válaszd a legkézenfekvőbb megoldást. Kávé, tea, bonbon, esetleg aszalt gyümölcs attól függően, hogy mennyit szánsz rá. Ezzel a megoldással biztos nem lősz mellé, hiszen ezeket (szinte) mindenki fogyasztja.
2009. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ez a munkája,ezért fizetik.Neked ki ad vaslamit ha tisztességesen lelkiismeretesen végzed a munkádat,kapsz érte ajándékot?Persze hacsak nem olyan a munkád ahol ez szokás,de a legtöbb helyen nem az.Azért annyira meg ne legyél naív,hogy még neki kerül pénzébe amiért felőletek érdeklődik,ezt ugye nem gondolod komolyan,még akkor sem ha azt mondaná?De ha Te úgy gondolod vegyél neki valamit.Én amiénket mindig megkínálom ha jön hozzánk,ennyi.Nem gondolom,hogy tartoznék neki bármivel is,pedig Ő is rendes.Sőt magam is egészség ügyben dolgoztam,és én is rendes voltam mindig minden beteggel.De nem gondolom,hogy ezért plusz járna tőlük.Én mélységesen etikátlannak tartom a hálapénzt,és nagyon elítélem.Undorító,hogy csak akkor érezheti valaki biztos kezekben magát az egészség ügyben ha tud fizetni.De sajna még pénzért sem tudnak semmit garantálni sokszor,maximum odafigyelést.De a mi kórházunkban még ezt sem.Vegyél neki egy bonbont,vagy valami apróságot ha gondolod,de szerintem elég megköszönni a munkáját.
2009. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
utolsónak:ez nem hálapénz,hanem kis figyelmesség,amivel hálás az ember.és tudom,hogy ez a munkája,de azért lássuk,nagyon sokan még a munkájukat se végzik el,sokan meg azon felül is teljesítenek.hol van az a munkaszerződésébe,hogy a saját számán visszahívja az embert.az én védőnőm is ilyen.napi 24 órát szán a babáira.és igaz még nem adtam neki semmit,és nem is szándékozom,de nem ítélem el ha valaki igy fejezi ki háláját.pénz senkinek nem adnék,nem is adtam,fogadott dokim se volt.egyébként egy kis ajándék csomi éppen megteszi.
2009. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
De igen, ez hálapénz. A férjemet elbocsátanák, ha kapna ilyen csomagot, pedig ő is lelkiismeretes! Nem ez volt a kérdés, bocsi. Én tennék bele fűszerkeverékeket, teát, étcsokoládét... gondolj a karácsonyra, a nagy sütés-főzéshez mi jönne jól, amit esetleg nem vesz meg magának az ember, mert kicsit "luxus".
2009. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi kb.4000.-ft értékben vettünk édességet a gyermekeinek.Ő megmondta,hogy neki ez a dolga és nem fogad el semmit,de mivel tudtuk hogy van 3 gyermeke nekik vettünk minden féle csoki.chips....stb.Ezt elfogadta és örültek neki:)
2009. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!