Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lidocain mikorra szívódik...

Lidocain mikorra szívódik fel? Mikor szoptathatok?

Figyelt kérdés

Szájsebészeten voltam, ott azt mondták fejjem le, és csak este adjak, de itt a gyakorin meg találtam olyat hogy nyugodtan lehet szoptatni?

Tud nekem valaki valami tanácsot adni? Nagyon sír a pici a cici után, semmi más nem kell neki, ha muszáj valahogy kínkeservesen kihúzzuk estig, de nem szeretném hogy addig csak sírjon :'(

11 óra előtt kaptam meg a szurit (ami ráadásul nem jól hatott) ha most lefejem ami benne van, utána kaphat cicit? mert lehet csak álmos, és a cicin szokott elaludni...


2013. aug. 30. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták ne adj,ne adj inkább.Próbálj neki cumit adni,ha csak álmos.Biztosan nem ok nélkül mondták,hogy ne cicizzen abból a tejből már.
2013. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hát a cumit azt nem szereti úgy-hogy az kilőve, valahogy megoldom, hisz nem szeretném ha miattam baja lenne, most hogy nem lát el van egy picit, csak ki tudja mikor zendít rá megint szegénykém... :'(
2013. aug. 30. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:

A La Leche Ligások tudnának segíteni, hogy szabad-e szoptatni ilyenkor vagy várni kell, fel kéne hívni őket. Honlapon van több telefonszám.

[link]

2013. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lidocain helyi érzéstelenítő, elvileg nem jut be a tejbe. Én kaptam lidocaint szoptatás alatt, és simán szoptattam. Mondjuk én nem is tudtam fejni, úgyhogy nem volt más lehetőség.
2013. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is azt mondták, hogy lehet vele szoptatni. nem jut a tejbe és mire hazaérsz, ki is megy a hatása
2013. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hó vége van, így 19 ft van a kártyámon, így nem tudom őket felhívni, csak max 2 nap múlva de az már késő... :( de azért köszi

Akkor nekem miért mondta a doki hogy bele megy a tejbe? Direkt kérdeztem hogy nem-e tud olyat adni ami nem káros, mert szoptatok, és mondta hogy sajnos nem tud adni, és ez bizony bele megy a tejbe, és amit lefejek azt borítsam is ki...

jaj, igazodjon el az ember...

De akkor tegyük fel ha most lefejem a tejet (mert tegyük fel hogy átment a tejbe) akkor ami ez után termelődik abból már kaphat ugye?

2013. aug. 30. 15:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát a zsibbadás a számból 1.5 óra múlva már ki is ment
2013. aug. 30. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!