Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ötletbörze!? A megoldásért...

Ötletbörze!? A megoldásért fele királyságomat odaadom!

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos,és egy hetes. Anyatejes,egy szobában alszunk. 3 hete kezdődött a kálvária. Este 8- kor alszik,mint mindíg,csak most éjfélkor kel először,szopizik,jó esetben visszaalszik,aztán nincs megállás. Óránként kel,szopi,alvás. Néha nem alszik vissza,1-2 órát ébren van éjjel. Járkálni kell vele,meg ringatni. Nagyon fáradtak vagyunk. Azelőtt 2-szer kelt éjjel,az teljesen elfogadható. Nem tudom mi történt. Nem tud új mozgást.

2013. szept. 1. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
jon a foga, nyilvan azert nyugtalan
2013. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Folyik a nyála? Szerinte is fogzás. Ha arra tippelsz TE is akkor éjszakára próbáld ki a Viburcol kúpot. Nekünk bevált. Újra csak 1x 2x ébredt éjjel.
2013. szept. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Viburcol nekünk is bevált a kisebbiknél. Viszont a nagyobbiknál nem. Most nem leszek népszerű, de a nagynál csak az használt, amikor lejátszottuk vele. Eldöntöttem, hogy kb mikor etetem meg( ez igazodott az eddigi rendhez, pl éjfélkor és négykor) Ha ezen kívül ébredt, akkor simogattam, kivettem kicsit, megnyugtattam ( még jobb, ha Apa kel fel), de nem szoptattam. Egy- két éjszaka kellett csak és újra aludtunk békésen. Mi is és ő is.
2013. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kitartás. Nálunk 6 hónapos koráig volt a 2x kelés, 9kor aludt és reggel fél9-9-fél 10-ig. Aztán történt valami. 14 hónapos és jó esetben 2x kel, de inkább 4-5x. Még szopizik. Az ágya mellém van tolva, szinte fel sem ébredek, így kipihentek vagyunk ;) Vannak olyan esték, hogy 1,5-2 órát nyűglődik 10 percenként fent van. 8 hónaposan jött ki az első foga. Mi elfogadjuk ezt a helyzetet, nem tart örökké, de ezt tudtuk, amikor eldöntöttük, hogy gyereket szeretnénk. Nem olvassák a nagykönyvet :)
2013. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Voltunk a háziorvosnál,szerinte nem fogzik. Azért vettem Viburcol kúpot,kipróbálom. Ha csak kicsit cicizne és visszaaludna,az még elmenne,bár az is fárasztó,de tegnap pl. fél 3-4-ig nem aludt vissza. Nappal már régóta csak 2-szer 30 percet alszik. Fekve soha nem tudtam szoptatni,az együtt alvás sem jött be. Amúgy,ha fogzás mégis,akkor meddig tart még?
2013. szept. 2. 10:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 hónaposan kezdődött a nem alvás, 8 hónaposan jött ki az első foga. A rossz hír, hogy ha tényleg az a probléma, akkor ez addig tart, amíg a 18 ki nem bújik, változó éjszakákkal: lesz jobb és rosszabb is.
2013. szept. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az éjszakai összebújás nem jön be és nem tudsz fekve szoptatni, akkor marad a felkelés hozzá, megérni a nyugalom miatt megpróbálnod.
2013. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindig felkelek hozzá,egy szobában is alszunk. Lehet az is a baj,hogy rögtön ugrok az első perctől. Még soha nem vártam meg,hogy sírjon. Csak nyöszörög.
2013. szept. 2. 21:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt! És én is mindent megtettem volna 1 éves kora körül már, hogy valaki mondja meg miért van ez, ill. mit tegyünk. Sokáig tartott nálunk (1 év 4 hónapig), de ahogy neteztem és meséltek személyesen is ez ott szokott előfordulni, ahol anya-baba együttalszik, anyatejes baba volt 5-6 hónapig, és igény szerint volt szoptatva. Nálunk a volt a szerencse, hogy ha 12-szer is kelt éjjel, akkor is csak egymás felé fordultunk, evett és már aludt is. Nyugodt meg, minden ok, mindent jól csináltok! Ha nem sír ne kezdjetek vele járkálni, hátha visszaalszik magától. Ne hagyd, hogy mikor éjjel kel, teljesen felkeljen, esetleg sírjon, hanem ahogy hallod, hogy mozgolódik, azonnal cici, és talán félálomban már alszik is vissza.
2014. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, az egyik válaszodat most olvasom, hogy nem alszotok együtt és nem tudsz fekve szoptatni. Akkor sajna még sem enyém a fele királyságod:)))
2014. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!