Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékai vannak a 7-8...

Milyen játékai vannak a 7-8 hónapos babáitoknak?

Figyelt kérdés
Milyen fejlesztő játékot lehet nekik venni amivel már tudnak játszani?
2009. nov. 2. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

nálunk most ez a babatornázó a sláger, ráadásul hasonlót 10 ezer pénz alatt nem láttam, ezért egy ilyenre egyből lecsaptam, 2200.

2009. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7-8 hónaposnak a fenti játékot?

Én nem venném meg. Kislányom 8 hónapos, mászik, mindenhol feláll. Alá sem feküdne.

Ezt kb. 4-5 hónaposnak tudom elképzelni.

Az én kislányom macikkal, babákkal és újabban autóval játszik. Műanyag kiskönyveket nézeget. Tegnap pedig kapott egy csörgő labdát, azután mászik, gurítja.

Drága játékokat ne vettem még neki, mert feleslegesnek tartom.

2009. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, pedig elvan vele, nem alá fekszik, hanem oldalról szemléli, a hüvelyk és mutatóujja közé csippenti a játékokat, pörgeti a karikákat az oldalán, húzza magát fel rajta, belekapaszkodik. teljesen jó neki.
2009. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja, az enyém még nem áll fel, nem mászik, hanem kúszik. ő "csak" ilyen átlagos baba. ;D
2009. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!