Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen ölelt meg...

Mennyi idősen ölelt meg először a gyermeked? Ugy igazan, magától.

Figyelt kérdés
:)b
2013. szept. 4. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 10 hónapos. Ma pelenkázás után felállítottam a pelenkázóra, hogy belerázzam a gatyójába, ő meg átkarolta a nyakam, hogy vegyem fel. Cuki volt! :) De ez még nem az az igazi ölelés, amire Te gondolsz. Már várom én is, hogy eljöjjön!
2013. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapos,sokszor jön puszit adni és utána átkarolja a nyakam,a vállamra hajtja a fejét,büngyürgeti a hajam... :) én ezt igazi ölelésnek veszem,mert annyi biztos,hogy szeretetből teszi. Ezeket a pillanatokat megállítanám és vagy ezerszer játszanám újra.
2013. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 hónapja (most 14 hónapos), és egyfolytában puszit ad, megfogja az arcomat két kézzel és aranyosan magyaráz valamit közelről, utána mindíg kapok puszit.
2013. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
8hónapos babám megölel.Odabujik és mindkét kis kezecskéjével átkarolja a nyakam.IMÁDOM :)
2013. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában (egy-két hete) szokott rá, hogy odajön hozzám mondjuk ha ülök a földön, megöleli a nyakam, a fejét a vállamra hajtja, majd megy is tovább. Régebben is csinálta, hogy ölelgette a nyakam, de azt inkább csak akkor, ha a kezemben fogtam, mostmár magától odajön, és úgy csinálja. Ha fekszünk az ágyon, akkor is jön, a hasamra/mellkasomra hajtja a fejét. IMÁDOM! Olyan édes! Ja, most lesz 1 éves hétvégén.
2013. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Naponta többször is csinálja, de minimum egyszer/nap mindenképp.

(utolsó voltam)

2013. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 15 honaposan. De ez tudatos oleles volt. Mar 19 hos, van h jatek kozben megsimogat majd atolel, mosolyog egyet ram es megy a dolgara :-)
2013. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Úgy látom elég sokat kell még várnom a nagyölelésre :D Olyan jó lehet,már alig várom,nem mintha ez az időszak nem lenne szuper ;)
2013. szept. 5. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!