Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet venni pelenkát egészségp...

Lehet venni pelenkát egészségpénztári kártyával?

Figyelt kérdés
elszámolják, azt írja a tájékoztató. Győr, Tatabánya, illetve Székesfehérvár környékén tud valaki olyan boltot ahol EP kártyával tudok pelenkát venni?

2013. szept. 9. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi rendszeresen kártyára vesszük, de csak utólag utalják az összeget, megvesszük Tesco-ban Auchanban... kérünk számlát, és azt beküldve kapjuk vissza az árát. Olyan helyet nem tudok, ahol kártyával lehet közvetlenül pelust venni.
2013. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudok olyan boltot, de bárhol állítanak ki róla számlát. Te kifizeted a pelenkát (meg még ezer más dolgot, nézz utána), a számlát beküldöd postán az ep-nak, ők átutalják a számládra. Nekünk 2-3 héten belül ott szokott lenni.
2013. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A Béres cégnek van a Bebish pelenkája, amit EP kártyával lehet fizetni bármely gyógyszertárban(rá is van írva a csomagolásásra). Mi kezdetektől ezt vesszük, igaz nem egy prémium minőségű pelus, de nekünk szerencsére bevált. Próbáltunk mást is Pampers-t, Libero-t, de mindig visszatértünk a Bebishez.
2013. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi Veszprémben lakunk,itt 3 gyógyszertár is van ahol szoktunk EP kártyával pelust venni,ott a helyszínen kártyával fizetve.A Bebish nekünk nem jött be,túl műanyagos,Liberot lehet még kártyával venni,azt szoktunk.
2013. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Erus76 ***** válasza:

Fvár mellett lakunk, de nem tudok olyan boltot, ahol kártyával tudnál fizetni.

Megvesszük a pelust és visszaigényeljük, 1 hét alatt megjön a pénz a bankszámlára (Új Pillér EP.)

2013. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet ep kártyára közvetlenül pelust venni, viszont árszakadék, ami a patikai ár és egy szupermarket ára között van...egyik barátnőm vett a sógornőjének és ledobtam a láncot, egy ezressel volt drágább az újszülött pelus, mint a boltban. Persze ez nyilván patika függő is...
2013. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ezt a számladolgot nem értem - segítsetek :-D

van egy csomó pénz EP kártyán - ez ilyen cafeteriás cucc. Ha én megveszem a pelenkát készpénzre és beküldöm a számlát, akkor az egészségpénztár folyószámlára utalja vissza az összeget és levonja az EP számláról? nekem ez így lenne logikus...

2013. szept. 9. 15:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Pontosan így van, ahogy írod, levonja az ep-számláról és bankszámlára utalja az összeget, amiről számlát nyújtassz be...
2013. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek :-)
2013. szept. 9. 16:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik pénztárnál vagy, de érdemes utána nézni hogy még mit támogat a pénztár. Mert pl. popsitörlő, babafürdető, olaj, testápoló, cumi, tápszer, légzésfigyelő... stb. ezeket is kifizeti a pénztár ha számlát kérsz vásárláskor.
2013. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!