Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol és mennyiért vettetek...

Hol és mennyiért vettetek ágyneműgarnitúrát babátoknak?

Figyelt kérdés
Paplan, párna, fejvédő, baldachin, esetleg oldalzseb garnitúrára gondolok.
2013. szept. 9. 14:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és vettetek rá pár huzatot, és azt cserélgetitek, vagy magából az ágyneműből vettetek többet?
2013. szept. 9. 15:00
 2/8 anonim ***** válasza:

Brendonban vettem párnát és paplant 2900-ért.

Elég belőle persze 1 garnitúra:)

A huzatot magam varrtam rá,kettőt,ha baleset történik,tudjam cserélni.(szoktam varrosgatni:)

A rácsvédőt kaptam,baldachint pedig nem használtunk.

2013. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én paplan, párna, fejvédőt vettem, mintásat 5000,-ft volt. Kisvárosban lakom, az itteni egyetlen bababoltban ez duplája lett volna. Én netről rendeltem. bababoltolcso.hu, ha jól emlékszem, egy csepeli bolt.

Huzatot nem használok, ezt mosom.

2013. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én megvettem az anyagot, és barátnőm megvarrta. Nagyon szép lett, így attól függ mennyiért veszel anyagot, ha van egy ügyes nagyi vagy rokon vagy jó varrónő :)
2013. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tégelben vettem. 20000ft volt.6 részes.Nagyon jó minőségű,és vastag a rácsvédője is.Meg mindenképpen olyat akartam amihez külön huzatok vannak.
2013. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Paplant, párnát nem használtunk amíg rácsos ágyban aludtak. Gumis lepedő, többféle vastagságú pléd (kimosom, szárad hamar). Oldalzseb, baldachin nincs. Ágynemű garnitúrát olyat vettünk, amit később tudnak használni (40*50 cm párna, 100*135 cm takaró), ahhoz volt fejvédő is és többféle cserélhető ágyneműhuzattal kapható.

ilyen gyártmány: [link]

2013. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neten rendeltem azt hiszem bebibolt.hu oldalról.6 részes 16000 ft volt.de jó vastag pufis a rácsvédöje.
2013. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. szept. 9. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!