Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nekem olyan...

Ajánlanátok nekem olyan babaételt ajánlani aminek magas a kalóriatartalma és sok benne a vitamin?

Figyelt kérdés
A kisfiam egy éves múlt és beteg jelenleg. Alig akar valamit enni, ezért szeretnék neki valami olyasmit főzni, ami nagyon egészséges és sok kalóriát tartalmaz. Remélem tud valaki valami tuti receptet! Köszönöm!
2009. nov. 4. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kell épp főzni. a banán ilyen pl. az én kislányom kétpofára tömi, akkor is ha beteg . :) És nagyon egészséges, sok benne a vitamin, ásványianyag, nyomelem, és könnyű emészteni. És a kalóriatartalmával sincs gond. :)
2009. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos az nem jött be, tegnap próbáltam. Most főzelékmániás és nem nagyon akar gyümölcsöt enni, maximum gyümölcslevet. Most éppen gyümölcssztrájk van nálunk. :-(
2009. nov. 4. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Burgonyából főzi?Már tejföllel is adhatod neki.
2009. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!