Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 7,5 hónapos kisfiammal...

Ha 7,5 hónapos kisfiammal túrót, vagy naturjoghurtot kóstoltatok utána mindíg van 1-2 hígabb széklete. Nem készült még fel a tejtermékekre? Vagy utalhat allergiára?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Utalhat allergiára, de amúgy sem készült még fel a szervezete. Nem értem, hogy az első eset után miért kóstoltattál vele újra tejalapú dolgot? Várj 1 éves koráig.
2009. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azért mert közben kibújt egy foga és elég nyűgös is volt. És azt olvastam,hogy fogzáskor mehet a baba hasa. köszönöm a válaszod nagyon kedves voltál.
2009. nov. 4. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:
7 hónapos kortól lehet már adni tejtermékeket,benne van a kiskönyvben is!Én rendes házi tejet adok gyerekemnek,imádja.Semmi baja nincs tőle,gyönyörű a bőre,a széklete mindig tökéletes.Igaz nem sokára 1 éves lesz,és fél éves kortól már kezdtem a tejtermékek bevezetését,először túró,natúr joghurt,majd tej,és most már kakaó.Minél előbb kezded annál nagyobb az esélye,hogy NEM lesz tejallergiás!Én 4 hónapos voltam amikor édesanyám tejjel folytatta a táplálásomat,mert egyik napról a másikra elapadt neki.Azóta majd' 30 év eltelt és semmi bajom!Sőt!Semmire nem vagyok allergiás hála Isten!Igazából nem csak a tejtől lehet allergiás egy gyerek,sokan eltúlozzák ezt.Lehet az bármilyen főzelék,gyümölcs is...
2009. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkabb nem keszult meg fel a szervezete. Varj 2 hetet, aztan probald ujra. Savanyitott tejtermekeket pedig igenis lehet adni 7 honapos kortol, ha a baba nem allergias ra.
2009. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a két utolsónak!!! Hasonló az életfelfogásunk. :-)

Két hét múlva újra megpróbálom a savanyítottakkal.

2009. nov. 4. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!