Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek?

Melaj kérdése:

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Na szóval mi a véleményetek arról hogy ha egy 16 éves lánynak van egy 9-10 hónapos gyereke egy 30 körüli férfitól?
2013. szept. 15. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
igazából semmi,nem érdekel mit csinálnak mások.Illetve annyi,hogy reménykedem benne,hogy az én lányommal nem fog ilyen történni.
2013. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval.Ha ez nekik így jó,és boldogok.Nem az én dolgom véleményt alkotni.
2013. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy előbb-utóbb mindenkinek fel kell fognia, hogy a tetteinek következményei vannak. Vannak szerencsésebbek, akik csak kapkodás közben beütik a lábukat, és vannak, akik 15 évesen felnőtt kapcsolatba bonyolódnak és gimi második osztályára édesanyák lesznek. Mindenki tanul a saját cselekedeteiből. Reméljük, hogy boldogok lesznek.
2013. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha jobban kifejtenéd a körülményeket, akkor könnyebb lenne ítélkezni...

mondjuk most azért a harmincéves pasiról az a véleményem, hogy vén kujon.... de a lány is kellett az aktushoz, tehát ott is bibi van...

remélem a gyerek boldogságban, szeretetben nő fel, és mindent megkap :)

2013. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az jut eszembe, hogy valószínűleg alul iskolázott férfi, és egy alul iskolázott szülők lánya, akinek már nem is lesz esélye az iskolázottak sorába állni, de valószínűleg nem is volt.

Magyarul primitív népség.

Másrészről meg olyan szinten hagy hidegen, hogy az már vicc. :) Ő dolguk...

2013. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy nem kell beleszólni mások életébe!
2013. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 22vagyok,párom 32 és nem gondolom,hogy vén kujon lenne.Nekünk 11hós a lányunk.Jó mondjuk nem 16 vagyok...Egyébként nekem még ez a kor is korai volt,mert 24évesen szerettem volna az első babámat,de így alakult.Nem bánom.Viszont 16-18évesen nem vállaltam volna,nem mert hogy jaj élni akarok még,hanem mert akkor még fiatal voltam ehhez a család dologhoz.

Ő dolguk ez az egész,de még én nekem is el lett b...a az életem úgymond,mert a szakmát pont nem tudtam letenni,így ki tudja gyes után mihez kezdek majd egy érettségivel...Még jó,hogy 16 és nem 14 :D

2013. szept. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!