Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hos babának mit föztök?...

7 hos babának mit föztök? Tejberizst tejbedarát hogy?

Figyelt kérdés

sima vizbe felfözöm a darát vagy a rizst hozzákeverem az anyatejet? hát ugy adja vissza hogy öröm nézni:)


vajas kenyeret, kenömájas husos kenyeret(saját házi készitésüt adhatok igaz? mert odáig van érte


arrol nem beszélve az összes felnött kajáért odavan ami nem bébiétel igy üvegeset nem sokszor látott a lányom

zenkivül anyatejet kap


2013. szept. 18. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

7 hónaposnak nem való kenőmájas és vaj.


Főzelékeket adok,csirkemellet összeturmixolva,párolt zöldségeket,bébiételeket,és pépeket (kinézetre mint a griz,csak ez nekik való)

2013. szept. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

Tejjel, és 7 hónaposan már ehet kenőmájast is. Ebben a korban már majdnem mindent ehet, nem kell a tiltásokra hallgatni. Azokat csak a tápszergyártók által pénzelt "tudósok" találták ki.

Mi is ettünk már mindent ilyen idős korunkban. A mi generációnk nem is ismerte az ételallergiát.

2013. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pépeket nem adtam mert utálta helyette gyümölcsöt kapott keksszel é babapiskótával.Főzelék,husi mehet,kenőmájas vaj sztem adhatod,ha megeszi.

Nézd mindenki mást mond,de pl nekem tápszeres volt babám 4 hónaposan kezdtünk enni rendes kaját,és egy éves korára mindent evett.Ha van fokozatosság miért ne.De pl ha grízt é rizst így ahogy írtad nem fogadja el,akkor majd ha lehet tehéntejet adni azzal megcsinálod a szokott módon addig meg hanyagold.Vagy próbáld meg anyatejjel megcsinálni,azt nem tudom lehet e.

2013. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tudnád hogyan készül a kenőmájas, magad se ennéd meg, nemhogy a gyereknek adj belőle!

7 hónaposnak még nagyon korai a veséjét megterhelni az ilyen agyonsózott, ízfokozóval telített, tartósítószeres "ételekkel".

2013. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!