Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szívószálas itatópohár...

A szívószálas itatópohár mekkora gyereknek való?

Figyelt kérdés
A csőrösből nem tud és nem is akar inni 9,5 hós kislányom, a szívószálas tetszik neki de vagy félrenyel vagy kifolyatja a száján amit beszívott. Mit csináljak? Erőltessem a csőröset vagy szoktassam a szívószálashoz mondván majd megtanulja?
2013. szept. 18. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Még bőven ráér a kislányod a csőrös és a szívószálas itatóval is. Igaz azt mondják, hogy a csőrös itatót 6 hótól már lehet, de az én fiam sem volt hajlandó inni belőle csak 1 éves kora után. A szívószálashoz szerintem még kicsi. Semmit nem szabad erőltetni.
2013. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10 hónapos és még ő sem tud inni se a csőrösből,se a szívószálasból.
2013. szept. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 évesen ivott a szívószálasból! csőrösből 8hósan, de 1,5 éves most, iszik pohárból szépen egyedül, de még mindig van, h a cumisüveges itatóból adok neki inni! Szerintem nem kell siettetni! Abból adj neki, amiből szépen jól tud inni! Én is mindig másból adok neki! :)
2013. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!