Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom november végén lesz...

Kislányom november végén lesz 1éves, szinte már eszünk majdnem mindent, és mellette még szopizik is. Mákos gubát ehet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy darált mákot és diót 8 hónaptól ehet. A Babapatikában olvastam.
2009. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 1 évet tudtam, de ha netán 2-3 héttel előbb kapja, akkor sem lesz baja. Szerintem is nyugodtan eheti.

Az éb kisfiam 11 hónapos és pont a héten kapott mákos kuglófot. Semmi gond nem volt.

2009. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 éves kortól ajánlotta a doki. Fokozatosan. Szerintem nyugodtan megkóstoltathatod vele, de először csak kicsit, mert a mák nagyon megfogja a hasukat.

Az enyém kiköpte először, azóta imádja és semmi baja, kedvence csemegéje a dió, de abból is csak keveset kap.

Másfél éves csajszi anyuja

2009. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!