Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet adni egy 4 hós...

Gabi86 kérdése:

Mit lehet adni egy 4 hós babának hogy ne legyen szorulása?

Figyelt kérdés
a kislányom kb 1,5 hónapja szenved szorulással,hol jobb hol rosszabb.nagyon kemény a kakija és belevörösödik mikor kinyomja.vigyem el dokihoz?normaflór egy ideig használt de most megint 4 napig nem volt széklete és ma adtam be az 5. fiola normafórt most volt neki,de megint elég kemény volt.

2013. szept. 30. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha még nem adtál neki semmit, akkor semmit. Mert a hozzátáplálást kóstoltatással kell kezdeni, ami egy-két kanál elsőre, és idővel növeled az adagot.

Ha már kapott mást, akkor lehet barackot, szilvát.

2013. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a Mecsek Baby tea vált be a kezdetek óta, fél literhez egy nagyon csapot ek cukorral.
2013. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az én lányomnak a kamilla tea vált be cukorral.

fiamnak is.de azt hosszasan nem lehet adni mert szárítja a beleket.

2013. okt. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi őszibarackot adtunk neki 4 hósan,attól lett neki,még örült is hogy végre nem fáj a hasa :)
2013. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.már én is adtam neki meg sütőtököt is,mert arra is azt mondták hogy jó(először segített is).én rontottam el mert adtam neki répát és attól lett újra szorulása.
2013. okt. 6. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!