Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 2 pici gyermeke van,...

Akinek 2 pici gyermeke van, mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

arra lennék kiváncsi hogy a bevásárlás,az orvoshoz vagy csak egy séta menetel,mennyire nehéz?

otthon ha az apuka dolgozik,és mind2 picurka sir?

1éves a lányom és 11hetes vagyok el enm tudom képzelni hogy én hogy fogok boldogulni.


2013. okt. 7. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Két év van a gyermekeim között, volt egy kis féltékenység amikor pár hónapos volt a kicsi,de azon kívül semmi probléma nem volt! Nem okozott gondot,hogy kettővel megyünk, boltba,sétálni, nyilván jobban kell figyelni,és többfelé,de nagyon jó,hogy eljátszanak együtt,nagyon szeretik egymást!
2013. okt. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

3 picim van, a legidősebb 3,5 éves, a legkisebb 4 hónapos. Nálunk nincs gond a sétával, orvossal, vásárlással. Orvosnál várnak, míg rájuk kerül a sor, vásárlásnál feladatot adok nekik, és sokat dicsérem őket. Biztonságos környéken lakunk, így ha itthon sétálunk általában körülöttem szaladgálnak, bogarásznak, vagy beszélgetünk. Ha úton megyünk át, vagy forgalmas helyen vagyunk, akkor a nagy a babakocsit fogja, a kicsi az egyik kezem, a másikkal a kocsit irányítom.

Itthon már kicsit nehezebb, bár szépen kialakult napirendjük van, de rosszul viselik a bezártságot.

Ha mindenki sír, mert olyan is van, akkor hallgatom, és próbálom megoldani a megoldhatót. A hisztivel nem tudok mit kezdeni. Az ilyen műsort mind "élvezzük".

Nálunk Apa rengeteget dolgozik, van, hogy csak hétvégére jön haza. Többnyire egyedül vagyok a lányokkal.

Azt, hogy hogyan fogsz boldogulni azt előre nem tudhatod, nagyon sok függ attól, hogy a nagyobb gyerkőcnek milyen a természete, és milyen a kapcsolatotok (ugyan is sok múlik rajtuk, sokat tud segíteni, és nagyon meg is tudja nehezíteni a mindennapokat). Szerintem rengeteg türelem kell, jó humorérzék, és fogadj el minden segítséget, továbbá ne csinálj nagy ügyet "apróságokból".

Boldog babavárást nektek, és ne izgulj, menni fog. :)

2013. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!