Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 honapos babat szopizas...

1 honapos babat szopizas elott vagy utan jobb tisztaba tenni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 17:34
 1/5 gabszem ***** válasza:
elvileg előtte, főleg mert ők még sokszor bealszanak a szopiba és utána már ne maceráljuk szegényt peluscserével, de ilyen pici babák sokszor bekakilnak szopi közben.
2013. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha szopi elott nincs kaki akkor szerintem csak utana, legalabbis nalunk mindig szopi utan volt a kaki is, de ezt gondolom ugyis kitapasztalod.
2013. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
en utana teszem tisztaba ,de lehet hogy a mozgatastol mindig bukik egy kis tejet.
2013. okt. 9. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elsőt szopi előtt, mert bealudt a szopiba az első kb 4 héten, a gond az volt,hogy evés után jött a kaki, és a pelusozásnál felébredt, visszaaltatni meg képtelenség volt. Kisfiamat nem is próbáltam bealtatni a szopiba, és nem is nagyon hagytam.

Szóval szopi után:)

2013. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az en babam 6 hetes, nalunk osszevissza van. Ugy gondoltam, hogy mindig szopizas elott teszem majd tisztaba, de... Sokszor annyira ehesen ebred, hogy nincs szivem meg arra a par percre sem varatni, igy ilyenkor szopi utan hagyom kicsit, es bufiztetes utan teszem tisztaba. Ha nem ebred annyira ehesen, akkor elotte. Mondjuk o csak 3naponta kakil, olyankor akarmi van, a leheto leghamarabb pelenkacsere. De ha a pisisben "all" egy kicsit a gyerek, az nem gaz. Itt ertelemszeruen nem arra gondolok, hogy egy pelus/nap, hanem csak az etetes idejere.
2013. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!