Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fontos a bundazsák (lábzsák)...

Fontos a bundazsák (lábzsák) egy babakocsinál?

Figyelt kérdés

nem tudom hogyan hivjam

Nekünk van egy babakocsink ,és lábzsák része nincsen neki, csak ilyen mozeskosár féleség, amig kicsi addig az jól védi,de ha nagyobb és ülni akar nemtudom védeni az esőtől meg ilyenektől vagy a hidegtől csak takaróval. mennyire fontos a lábzsák??vegyek másikat?


2009. nov. 10. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén?A miénk nem ér semmit.Nagyon vékony,ráadásul oldalt ugyanugy befuj a szél.Ugyhogy én használok alá takarot is.Ja,és nagyon leér az alja,ugyhogy ilyen esős időben a kerék mindent felcsap rá.
2009. nov. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fontosnak fontos télen....

Nekünk volt hodótáska hozzá,jó meleg.A lányom abban volt 5 hós koráíg.A következö téle pedig vettem jó meleg lábzyákot.....Azt használjuk most is,a lánom 21 hónapos.

Nekünk nagyon jó.

2009. nov. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is vettem bundás lábzsákot, ami kívülről vízlepergető, és az alja kipatentozható, ha már cipőben lesz.Szerintem, ha már repkednek a mínuszok, hasznos lesz a séták alkalmával.
2009. nov. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Másik babakocsit nem kell venned, kapható külön lábzsák, olyan is, ami beköthető a babakocsiba. Eső ellen pedig van esővédő (átlátszó műanyag, amit rá lehet húzni). Az esővédő kb. 1500 ft. A lábzsák a hideg ellen szerintem kelleni fog.
2009. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!