Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám vizeletében...

9 hónapos babám vizeletében gennyet találtak. Azt mondta az orvos, lehet, vesemedence gyulladás. Mire számíthatok? Van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés
Magas lázzal mentünk be, semmi más tünet nincs. Mitől kaphat egy baba vesemedence gyulladást?
2009. nov. 10. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ill. szerencsére csak azt hitték hogy az, de szerencsére csak egy virus volt szintén magas lázzal.

Nekem azt mondta akkor a doki hogy ez attol lehet hogy "esetleg" nem tettem sűrűn tisztába,bár azt is mondta hogy ez főleg lányoknál elég gyakori.Gyógyszert kapott volna rá,de azt mondta még hogy ha egyszer elkapta akkor fogékony lesz rá és jobban oda kell majd rá figyelni.Jobbulást nektek!!

2009. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekünk 5 hetes volt szintén magas lázzal kezdőtött. bevittük a kórházba. na rögtön 2 hétig maradtunk is, mert vénásan kapott antibiutikumot. vesemedencegyulladása volt sajnos..nekünk azt mondta a doki hogy a kakijában lévő baci "felment" a húgycsövébe, ez előrfordul sajnos, akárhányszor teszed tisztába...azóta is havi 1 x járunk vesegondozásra, de csak megvizsgálják, mert ugye bármikor előjöhet sajnos. most 1 éves, már csak egyszer kell mennünk. és egyébkén nem kezelték a Babád vagy valami? mert elég veszélyes betegség...remélem tudtam segíteni.
2009. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!