Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hiv+ vak vagyunk?

Hiv+ vak vagyunk?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok,van egy 4 hónapos kislányom.4évvel ezelőtt volt egy kapcsolatom.a "párom"mint évekkel késöbb kiderült csalt fűvel-fával(prostival is)én közben megtaláltam az igazit,férjhez mentem,terhes lettem.a terhesség előtt picivel pár folt jelent meg a lábamon,vörös-lilák.elmentem bőrgyógyászhoz,ahol azt mondták ne aggódjak,elmúlik,nem múlt,közben teherbe estem nem foglalkoztam vele,de ezek a foltok nem múltak.más tünetem nincs.a picin semmi fura nincs sose szoptattam.(nem volt tejem)csak ezen a héten tudtam meg h ez (ami nálam van)lehet hiv tünet!!!!!!ahogy az ex hűtlenségét se tudtam!Mi van ha a férjem és a kicsi meghal miattam?????magam miatt nem aggódom de ők????????már se enni se aludni nem tudok.szűrésre meg rettegek menni(ha kimondják felér a halállal:((((((ja és a szülés idején is rossz volt a vérképem(alacsony leukocytasz,vérszegénység)már a végletekig nem bírom:(

2013. okt. 13. 14:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
78%
Csináltass egy tesztet!!!!
2013. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
90%

első körben menjél el szűrésre!!!

rákszűrésre is jársz nem???

nyugodj meg, nagy valószínűséggel, negatív lesz, a bőr tünet bármi más lehet.

menj másik bőrgyógyászhoz.

terhességi vérvételnél kiderült volna.

beszélj a férjeddel, tudnia kell az aggodalmad okát, bízzál benne.

2013. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
57%
Menj el szuresre! Most komolyan, rettegesben elni, hogy "mi van ha..." jobb, mint biztosra megtudni, hogy van-e baj vagy nincs? Nem tudom felfogni egyes emberek hogy gondolkoznak...
2013. okt. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Igen,de ez bőrtünet egy éve fenn áll!!!!(nőgyógyászhoz természetesen jártam,ahogy rendszeres terhesgondozásra is.)a terhességi vérvételem igen rossz volt ahogy írtam(magas fvs szám alacsony leukocyta stb)de elintézték annyival h anyuka ez normális terhesség alatt borul a vérkép.A férjemenk meg pont tnap kijött egy hólyag a szájában(ugye ez is lehet hiv tünet:((((neki mára el múlt)terhesség alatt nincs AIDS szűrés,úgy tudom.(nekem is csak Wasserman(szifilisz,és hepatits b vizsgálat volt)a férjem tudja mitől félek de csak legyint,sőt még anya is:((((
2013. okt. 13. 14:50
 5/62 anonim ***** válasza:
79%
A gyereknél biztos kiderül volna.
2013. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Elhiszem h nem bírod megérteni(amit teszek struccpolitika)tudom én.De kedves válaszadó gondolj bele a helyzetbe,s abba h te ezt a diagnózist el viselnéd e?főleg annak tudatában,hogy a szeretteidet is fenyeget MIATTAD?nem akarlak bántani ne vedd légyszi kötekedésnek,csak elég feldúlt állapotban vagyok
2013. okt. 13. 14:53
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt nem tudunk megnyugtatni, hogy nem vagy HIV+, értsd meg, hogy ezt szűrés nélkül nem lehet kideríteni. Menj el, és megnyugszol, hidd el! De amíg nem mész el, csak őrlődsz, aminek semmi értelme.
2013. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim válasza:
100%
Én első körben nem mondanám a férjednek, mégha nem is a te hibád, lehet csak feleslegesen terhelnéd, na meg lehet abból bonyadalom (tapasztalat). bár te tudod. Nekem 3 hét volt mire megjött az eredmény, hát izgalmas 3 hét volt, átérzem amit te érzel, de ha vége lesz ennek, mert valószínű hogy negatív vagy, az felér egy feltámadás érzésével. Amúgy meg elég modern gyógyszerek vannak már a kezelésre nem úgy mint 20 évvel ezelőtt.
2013. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Köszi mindekinek a válaszát!#6Igazából nekem nem lényeg h én fertőzött vagyok e(vagyis de,hiszen a kicsinek anya kell)dehát alapból nem szűrik a hivet terhesnél,se újszülöttnél(így tudom,legalábbis)
2013. okt. 13. 14:55
 10/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyértelműen annak a tünete lenne, akkor már orvos mondta volna. Nem hülyék, hogy egy vizsgálaton akár magukat is megfertőzzek. Szerintem is túlkomplikálód.
2013. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!