Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nagymellu mamiknak az...

A nagymellu mamiknak az elektromos vagy a kezi mellszivo valt be? Vagy nem ettol fugg? Surgosen vennem kell de nem tudom melyiket, nagyon nagy melleim vannak

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jobbat javasolok: tanuld meg a kézi fejést! A védőnőd biztos tud benne segíteni, vagy a neten is vannak róla videók, meg sok leírás, hogy hogyan kell csinálni. Sokkal kíméletesebb és főleg gyorsabb a kézi mellszívónál. Az elektromosat mondjuk nem próbáltam.
2013. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az a baj h surun kellene,mivel a baban csak az elejet szivja ki es igy irankebt ebred, a cicibe ott marad a tej,eddig fejtem de sokaig tart es mar szetnyomkodtam...faj,kb 5percet cicizik,utana nem hajlando bekapni es csak sir,ha lefejem es odaadom,ugy folytatja
2013. okt. 13. 22:00
 3/12 anonim ***** válasza:
A kézi halál, de a gépi sem szívja kin rendesen sajna. Nekem semmi nem volt jó.
2013. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elektromosat vegyél. Javaslom a Medelát. A kézi is jó, de ha sűrűn használod szuper ínhüvelygyulladást kaphatsz.
2013. okt. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy bérelni is lehet nagyon hatékony "kórházi" mellszívót. Csak a "fejő" részét kell megvenni, ami nem nagy összeg. Nekem anno egy gyógyászati segédeszköz boltban ajánlották, ha jól emlékszem.
2013. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy mellem van. En Medela hordozhato mellszivot vettem. Nekem is nagyon fajt a kezi fejestol es az inhuvely gyulladason is tulestem eleg korai evemben, ugyhogy eszembe sem jutott kezi szivot venni!!!!

Mondjuk nekem konnyebb volt a Kisfiam rendesen evett...de mindig maradt meg utana...

2013. okt. 14. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
koszonom,akkor madele elektromost veszek
2013. okt. 14. 05:13
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van. Megváltás volt mikor megvettük,igaz nem olcsó,de nagyon szuper.

2013. okt. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem vált be a Medela gépi. Lassú volt, hangos volt, és büdös. 25ezer a kukába. Kézivel fejtem mindig is, azt szerettem.
2013. okt. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Avent kézivel fejtem, a nagynál kimondottan sokat, ott szaporító fejét is sokszor. Ki lehetett bírni. Medelával szemeztem a kisebb születésekor, de nem bánom, hogy nem vettük meg. Nem volt rá szükség.
2013. okt. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!