Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megmernétek venni ezt a...

Megmernétek venni ezt a babakocsit? őszintén! nem kételkednétek, hogy így látatlanban milyen a tolása stb.

Figyelt kérdés
én ilyet akarok, és nemtudom mért ilyen olcsó! mivel nálunk a boltban sokkal több! vagy más boltban is ennyi az ára?mert ugye ha licitálok muszály megvennem.
2009. nov. 11. 21:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2009. nov. 11. 21:30
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első van. Mi vettünk mellé egy másikat is, mert nehéz tolni. Ha egyedül megyek a picimmel a kisebbet viszem mert ez hatalmas és nehéz irányítanom. Úgy még megy ha velem szemben van a baba, de ha már nekem háttal, akkor lehetetlen egy úttesten átkelnem vele. Viszont, ezt a párom jobban szereti, mert az ő benga testéhez ez jobban passzol mint a kicsi.:)
2009. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
próbáld ki bababoltban, aztán vedd meg itt. én így vettem autósülést pl, 15000 ft-ot spóroltam.
2009. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekünk innen van babakocsink:

www.babaeden.hu (herry1 típusú)

Ez hasonló, amit linkeltél, mint a mienk. Mi 45ezerért vettük, ami annyira nem drága talán.

Én nagyon szeretem, imádom a nagy kerekeit, olyan mint egy terepjáró. Nagyon kényelmes vele bevásárolni. Amíg csak feküdt a babám, kb megfordulni is volt benne helye. Most már csak ül benne, de így is kényelmes tolni.

Hátránya, hogy nehéz, bár nekem nem kell emelgetnem (lift van). Másik hátránya, hogy lapra csukható, nagyon nagy, alig fér be a csomagtartónkba, kb úgy kell bekönyörögni.

Emiatt vettünk egy másik kis sportkocsit, de már később, 9-10 hónapos volt a babám, csak ha megyünk valahova kocsival, ezt simán be tudom rakni én is, és esernyőre csukható.

Szóval én ajánlom neked ezt a kocsit, amit linkeltél, nekem nagyon tetszik. Ha tényleg nem kell cipelned, csapj le rá, nagyon jó az ára!

2009. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21:56 vagyok. Most néztem meg még alaposabban a választott kocsidat! Egy barátnőmnek ilyen van pontosan, ő használtan vette, már 9 hónapos a baba, de még mindig szuper állapotban van, és nagyon szeretik! Ez a kocsi kicsit nagyobb, mint az enyém (a Herry1).
2009. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló volt, de megmondom őszintén én nem szerettem, mert nagyon nagy és nehéz tolni. legalább is engem zavart.

most kissebb van és olyan aminek bolygós kerekei vannak, sokkal egyszerűbb vele a közlekedés.

de hát ezt neked kell eldöntened.

[link]

ezek kisebbek de van hozzá lábzsák is. így jó télre is.

[link]

vagy esetleg ezek közül

2009. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia


A vaterán fix 35000 ft ez a kocsi.

Ha esetleg ott még nem nézted volna.. :)


Üdv.,egy 3.5 hónapos pici lány anyuja :)

2009. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolós! belinkeled nekem?köszönöm. mert nem találom
2009. nov. 12. 16:20
 9/12 anonim ***** válasza:

nem bizti, h az utsó erre gondolt, de én ezt találtam:

[link]

2009. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2009. nov. 13. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!