Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki adja még a babájának a...

Valaki adja még a babájának a béres cseppet rajtam kivül?

Figyelt kérdés
18 hos lesz most ,és elkezdtem szedni és neki is adom,mert láttam hogy 10 kg-tol lehet.
2009. nov. 13. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is kapja, ma 18 hónapos, és kb 10 kg. Cebiont vagy valami más c vitamint mindenképp adj mellé.
2009. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még nem,de csak azért mert még meg sem született,de fogom neki:)Doki barátunk is mondta,hogy az a jó:))



Ada és ABigél:))

2009. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt nem irtam de adom neki még mellé a cebion2× -t meg a cebionbol a simábol 10 csppet.
2009. nov. 13. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehogy sok legyen, vigyázz.A Béres mellé szerintem nem kell csak a c vitamin.
2009. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jo,megfogadom a tanácsod,köszönöm hogy szoltál,mert beteg volt a kis drága és a dr nénink ezt mondta,de azt nem mondta meddig adjam igy,akor elöször elhasználom a cebion 2×t és csak azt adom,aztán meg csak a bérest a c vitaminnal.
2009. nov. 13. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nagy bőszen megvettem a négyes csomagolást, hogy apa, anya és baba is szedje.

Erre látom, hogy 10 kg felett adható...

9 kilós a babám, úgyhogy ez így felejtős...

Maradt apának, anyának a Béres, babának meg csak simán a Cebion cseppek, és a rettegés, hogy nehogy benyeljen valamit. :-((((

2009. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!