Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiből jöttök ki amíg...

Mennyiből jöttök ki amíg kizárólag szoptattok? Mennyi megy el pelenkára meg a többi szükséges holmira? Légyszi átlagos árakat irjatok ne luxust.

Figyelt kérdés
És amikor elkezditek a hozzátáplálást akkor mennyi megy el?
2009. nov. 13. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem luxusozok és tehetősebb se vagyok.

pelusra 2x3 x 4000 vagy 4500 (libero, pampers, huggies attól függ melyik akciós)

A pelekából azért veszem ezeket a fajtákat, mert a popója kipirosodik egy idő után az olcsobaktól.


Törlökendő 3x4 x 310 (olcsobbikat)


Ehhez jön a popo kenőcs, cebion, meg a hirtelen kiadás

plussz most már bébiételezünk is = SOK

2009. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Amíg csak szopizott a kislányom, elég olcsón megúsztuk. Havonta kb. 2-3 csomag pelenkát vettem, általában akciósan, így az kb. 12 ezerből kijött. Popsitörlőből általában 2 csomag kellett. Popsikrémet legutóbb tavaly decemberben vettem (400 g-os Sudocrem), így arra nem kell mostanában költenem. Ruhákat turkálóban szoktam venni, így azok se drágák (legalább olyan szépek és divatosak, mint a bolti!!!). Mondjuk havi szinten kb. 4 ezer Ft. Fürdetőszer, sampon:600 Ft/ doboz, de eltart 2 hónapig is vagy még: néha-néha 1-2 üveg bébiétel: 2-300Ft/ üveg. Zöldség, gyümölcs a főzelékhez, pépekhez (nem tudom mennyi, mert van saját kertünk, így sokmindent mi termelünk meg). Én nem adtam a kislányomnak Sinlacot, tejpépet, így az árukat se tudom.
2009. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! A pelus az első időszakban kb. 12000ft (pampers)de most hogy már csak 3-4 kell naponta kb. 8000ft/hó. Popsi törlő 2-3 csomi/hó én 4 csomagot szoktam venni 1000 ft-ért. Kajcsi kb.5000 ft az üvegesek. Ezek főleg ebédek mert a répapürét szoktam vele sűríteni. De mostanában már én szoktam főzni így jóval gazdaságosabb. Ehhez jönnek még a gyümik és a tejpépek És mivel nincs már tejem a tápszer. Én úgy saccolom hogy egy hónapban a gyerekre kb.20000 ft-ot fordítok. De ebbe már benne vannak a babaruhák és a de cuki ez a játék megveszem a babának.(Sajna nem tudok ellenállni!:))Most 7 hónapos a fiam
2009. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!