Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kenjek a lábujja közé, ha...

Mit kenjek a lábujja közé, ha ki van pálva, vagy gombás?

Figyelt kérdés
Pontosan nem tudom mi lehet.Amikor beizzad a láb és a bőr szétreped.Én magamnak canestennel kenném,de 21 hónapos fiamnak is lehet ezzel kezelni?

2013. okt. 28. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy lehet, nekem a 4hónapos kislányomnak a nuniján volt gomba és a doki egyből canestent irt fel 2nap alatt elmúlt :)
2013. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg kellene orvost kérdezni, hogy mi ez, és mivel kezeld. Én első körben hintőport szórnék a lábujjaira, és oda figyelnék, hogy feltétlenül jó minőségű nem vastag pamut zoknit adnék rá.
2013. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

minnél többet szellőztesd. sajnos a harisnyákban sok a műszál és a kiszoknikból is ritka a tiszta pamut.

legyen mezítláb sokat, és akkor adj rá zoknit, ha már kezd hideg lenni a lába. nem cél, hogy meg/felfázzon.

babahintőport is szórhatsz a lábujjak közé.

2013. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 vagyok: az lemaradt, hogy mehet a canesten is, de ha nem gomba akkor fölösleges, ezért javasolnám a dokit.
2013. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Vagy esetleg teafaolajjal, 100 %-os tisztaságúval.
2013. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Huh, nekünk is így kezdődött a gomba. A gyerekdoki azt mondta, ááá, ez nem az. Nem kell vele foglalkozni. Végül odáig fajult a helyzet, hogy ráhúzódott a körmeire is, kapott egy jó kis körömgombát, amit 8 hónap alatt sikerült elmulasztani. Úgyhogy én csak azt tudom javasolni, hogy minél előbb kezd el a kezelést Canestennel, vagy valóban a teafa olaj is nagyon-nagyon jó. A legszuperebb természetes gombaölő! Ha pár napon belül nem javul a helyzet, akkor mindenképpen mutasd meg bőrgyógyásznak! (Egyébként nekünk, ha jól emlékszem Nizoral krémet írt fel az orvos.)
2013. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

A Canesten tökéletes rá, és kend is vele nyugodtan! Én is többször bekentem a lányomnak (19 hónapos most), 2 nap alatt nyomtalanul elmúlik...

Egyébként ennyi miatt felesleges dokihoz rohangálni, még összeszed valamit. Kezd el kenni, és ha nincs javulás 2 nap múlva vidd el...de el fog múlni...

2013. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bevált a canesten,szépen gyógyúl. :-)
2013. nov. 5. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!