Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oroszlán kisfiúk mamái,...

Oroszlán kisfiúk mamái, milyen személyiségjegyeket hordoz a kis oroszlánotok? Az enyém 3 hós.

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is oroszlán fiam van,lassan 17 éves.Így tudom,hogy mi az ami kicsiként megvolt neki,és nagy gyerekként is megmaradt.Először is nagyon illemtudó,udvarias.3 évesen is ki nyitotta az ajtót nekem,és most is..Szeret a középpontban lenni..Kicsiként és nagyként is törekszik arra,hogy mindig képben legyen..Önimádó.Kicsiként és nagyként is azok a történetek voltak a legjobbak ami csak róla szólnak..Szereti a megszokott dolgokat.Kicsiként is ragaszkodott a megszokott játékokhoz,ruhákhoz,helyekhez.Nagyként ez sem változott,talán ez miatt is tudott vigyázni a dolgaira.JA! Hamar önálló lett.Az önállósága nagyként is megmaradt..
2009. nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem csaj oroszlánom van, most 15 hónapos, de nagyon öntudatos és valóban ragaszkodik a megszokott dolgokhoz, bár szerintem még a kora miatt is fontos neki a napi rutin, de pl. 12:00 -kor ágyba kell lenni a déli alváshoz.
2009. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam 15hónapos, nem ragaszkodik a rutinhoz. Amiket megszokott, azokhoz tartja ugyan magát, de semmi gondja új dologgal. Sokáig én etettem esténként, minden ellenállás nélkül az első alkalommal elfogadta, h az apja eteti már. Szereti, h valami állandó, pl az esti szertartás, behívnak puszit adni, kis csiki, apja teszi be az ágyba, de ha hétfőn nem érne haza a férjem, simán beletörődne, h én vagyok.

Nagyon szereti, ha középpontban van, sokszor előfordul, h idegeneknek produkálja magát, és utána tapsoltatja magát:)

Még nem tud beszélni, de már a saját nyelvén visszadumál:) Ha valami nem tetszik neki, nem lehet meggyőzni, h az úgy jó:)Egész korán elkezdte a hisztit, talán egy éves volt, nem engedtem neki semmiben, amit hisztivel akart elérni, ma már ha nem tetszik neki valami, szépen csendben lefekszik a földre, sztrájkol:)

Elsőre megért mindent, szeret segíteni, de csak akkor, ha utána taps van:) Önálló, egyedül iszik pohárból, egyedül kanalaz, öltözködni próbál, mindent áthúz a fején:)


Nagyjából ennyi:)

2009. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon aranyosak lehetnek, mosolyogva olvastam.:)
2009. nov. 14. 19:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Enyém is oroszlán és szintén 3 hós! :) Háááát idáig jó baba,néha ki áll az igazáért,szereti a megszokott dogokat,és ragaszkodó,bár szerintem ez minden babára igaz :)
2009. nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szia

15hónapos kisfiú.

rettentő,akaratos.mindig minden abban a pillanatban kellene.ha akar nagyon aranyosan szót ogad.szeret szeretni,bújni.ő is szereti a megszokott dolgokat,már ő írányítja este az ágyazástól a dolgokat,mert tudja mi következik.

nem jó evő,ezzel ti hogy álltok?

2009. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szintén 3 hónapos oroszlán kisfiunk van. Ennyi idő alatt túl sok minden nem derült ki, de az biztos, hogy türelmetlen egy kiscsávó :) Még ki se nyitotta a szemét, de máris sír, amikor felhozzuk a sétából. Rögtön cicit akar és amíg nem kapja meg, addig nem nyugszik. Néha morcos, de azért egy jókedvű, mosolygós baba. Én és az apukája is elég makacs emberek vagyunk, reméljük, Ő nem lesz ilyen! :)

Hol szültél? Mikor?

2009. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia,nekem oroszlán lánykám van és szintén három hós.Tündéri csajszi,nagyon barátságos,mindenkire mosolyog.Nyugodt,kiegyensúlyozott baba.Az igaz,hogy határozott,már most nem hajlandó csak a cicit elfogadni,pedig kevés a tejem,kínlódok is a pótlással rendesen.Ennek nagyon örülök,mert így nem szokik le a szopiról!Féltem,hogy a tüzes jegy miatt nehéz lesz vele,de nagyon kellemesen csalódtam!
2009. nov. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az unokahúgom oroszlán,oroszlán aszcendensel is!Nagyon-nagyon-nagyon akaratos,mindennek úgy kell lennie ahogy ő akarja...valóban nem nagy evő ő sem!De nagyon közlékeny,néha odajön egy cuppanósra,ölelget,nagyon önálló,mikor pár hónapos volt rendkívül jó gyerek volt,most ha valami nem tetszik neki durcáskodik,sokszor nem fogad szót,mert ha valamivel nem szabad játszani,neki annál jobban kell!Nagyon okos és értelmes,hamar kezdett beszélni,1 hónap alatt folytonos mondatokat mondott,már becézgetett mindenkit!Közvetlen,bárkivel szóba elegyedik,legyen az felnőtt,vagy gyermek,férfi vagy nő!Sokszor szófosása van...kicsit vagánykodik is a dolgaival,hogy ő már tud angolul számolni!Nagyon szeret tanulni,és hamar meg is tanul mindent a legnehezebb szavakat is!Most 5 éves,e szerintem a sulit imádni fogja...csak lesz egy kis magatartási problémája,ugyanis ha ő nem akar valamit,nem fogad szót és direkt az ellenkezőjét csinálja!!!!
2009. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok, az enyémek is oroszlán az aszcendese is:)

Ha olyan napja van, mint ma, semmit nem hajlandó úgy csinálni, ahogy én akarom:)

Ő is szeret vezényelni, ő is ágyazáskor. Arról nem tudom leszoktatni, h a billentyűzetet, és az egeret ne bántsa:) Most is. Kiabálással semmit nem lehet elérni nála, mindig az van, h ő jobban tudja úgyis is:)

Lesz gondom vele, az tuti:)Ő is ideszalad egy-egy pusziért, de ha nem akarja, h szeretgessem, rúgkapál, fújtat mérgesen:)

2009. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!