Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás babátokat hogyan...

Ekcémás babátokat hogyan fürdetitek?

Figyelt kérdés
15 hós, ma voltunk bőrgyógyásznál, mondta, h ekcémás. Kaptunk kenőcsöt meg testápolót. 1 éves koráig a gyógyszertárival fürdettem, azóta johnson fürdetővel. Ma már semmit sem tettem a vizébe. Viszont szeretnék vmilyen szappant neki, csak milyet? Amúgy nem vészesek a pöttyök, nem váladékozik, nem vakarja őket. Manna szappanról mi a véleményetek? Melyiket használjátok (ha használtok ilyet)? Köszi a válaszokat!

2013. okt. 30. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk bevált a manna szappan. Már nem emlékszem, melyik elnevezésű, de felhívtam őket, és egy kedves hölgy elmondta, melyiket ajánlja babáknak.
2013. okt. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én 9 éves koromig a gyógyszertárival fürödtem, akkor múlt csak el az ekcémám...

most 19 vagyok, az érettségi miatti stressztől előjött tavasszal, kb 100x nehezebben gyógyul mint a gyerekkori ekcéma

most kaptam valami méregdrága la roche tusfürdőt, hogy ne kelljen a gyógyszertárival fürödnöm, várom hogy tudja-e azt produkálni

amúgy szerintem amíg kicsi és mind1 neki mivel fürdik addig jó a gyógyszertári, de persze ahogy gondolod :)


engem csak abban zavart amúgy később, hogy nem volt hab a kádban :D de azért akkor már nagyobb voltam

2013. okt. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmék legkisebb kislánya ekcémás és nagyon száraz is mellé a bőre, ők manna szappant használnak és azóta sokkal jobb a pici bőre. Nem a legolcsóbb dolog, de ha jó egy próbát megér.:)
2013. okt. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne a stabilizált aloe vera alapú folyékony szappant használni, könnymentes és remekül hidratál.
2013. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
babé termékek- patikában lehet kapni
2013. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2013. nov. 4. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem mannással hanem ezzel fürdetem:


[link]


és holttengeri fürdősót teszek a vízbe, testápolót pedig sanatopicot használunk, ezek is jók és olcsóbbak, mint a babe. Sajnos probálgatni kell, hogy mi jön be, eddig mi van 10 különböző kencén vagyunk túl..

Lehetőleg ne fürödjön sokáig és mindig krémezd, a legfontosabb, hogy megelőzd az erősebb kiszáradást. Nekünk a hidrofiles fürdető nem jött be.


(mi rosszat írt az első, miért kellett lepontozni?:)

2013. nov. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Neked is köszi a választ!


(én mindenkinek zöld kezet adtam :)


Én írtam a mannának, és tényleg gyorsan, kedvesen válaszoltak, vettem is olíva olajos szappant, 1 hete használjuk, eddig bevált. :)

De a többi, amit írtatok, azokat is kipróbáljuk!

2013. nov. 14. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!