Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cipő kérdés. Ti melyiket...

Első cipő kérdés. Ti melyiket vennétek? Szerintetek az enyhe harántemelő jó vagy nem jó?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. nov. 3. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Az én lányomnak eddig csak DDStep cipői voltak,most 2,5 éves, 10 hónapos kora óta jár, az első is az volt neki. Nagyon szereti őket, és kényelmes cipők. Szóval, én azt ajánlanám.
2013. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!Nekem is nagyon tetszenek a D.D step-ek, csak a Siestákat favorizálják sokan, bár olvastam hideget-meleget róluk.
2013. nov. 3. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is D.D. Steppjeink vannak. Szerintem is nagyon jó cipők. Ellenben az egyik őszi, a másik téli. Szerintem a bakancsba most még beleizzadna a lába.
2013. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én inkább elefantent vennék, és semmiképpen sem haránt emelőst.
2013. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is csak ddstep cipőink vannak!

Az első gyerekemnek vettem egyszer elefanten cipőt, nagyon kis kényelmes, puha szép cipőcske volt, de annyira lapos vékony talpa volt, hogy én úgy láttam, nem volt kényelmes a gyereknek. Azóta a DDstepből azt szoktuk venni, aminek az a sárgás kivehető talpbetéte van, az nem harántemelős.

Megoszlanak a vélemények a harántemelőről. Állítólag ellustítja a lábfejet, szóval nem biztos, hogy olyan cipőt érdemes vásárolni.

Én a legkisebb fiamnak a Little Blue lamb puhatalpú cipőit vásároltam, abban tanult meg járni, most mindjárt két éves, és a legnagyobb mérete még benti cipőnek jó, így bent azt hordja. Kintinek természtesen van rendes cipője- DDsteppes.

Neki a lába semmivel sem jobban vagy kevésbé lúdtalpas, mint a másik két fiamnak, pedig az egyikre születésétől gyógycipőt adtam, meg spéci talpbetétet a DDstepbe a sárga talpbetét alá, és ugyanolyan a talpa, mint a picié, akinél semmit nem használunk!

A nagyfiamnál jártunk sokat gyógytornászhoz, mert iszonyú ludtalpas volt, kaptunk neki is talpbetéteket.... még tavasszal mikor 5éves volt, azt mondtam, szegény mindig ilyen marad. De 5éves kora után elkezdett jobban csontosodni, és igaz egész nyáron mezítláb rohangált- és most elég jó lett a lábboltozata. MOndják, hogy 6éves korig alakul ki- addigra tényleg elég normális lesz a lábfeje- de azért nagyon figyelek rá! :)

2013. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Salus az első cipőnk és a benti szandink is, gyógytornász javaslatára szupinált, enyhén dől az egyik bokája befelé, én észre sem vettem volna. Szerintem ennél maradunk, mert jókat olvastam a szupis cipőkről és 4 éves korig nagyon fontos a boka jó tartása megtámasztása a cipőknél.
2013. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!