Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire nyugodt a babátok?...

Mennyire nyugodt a babátok? Az én fiamnak halak a horoszkópja és úgy vettem észre, hogy elég határozott egyénisége lesz. A horoszkóp valóban jellemezheti az embert?

Figyelt kérdés
Akinek színtén halak a babája, hogyan viselkedik nap közben? Milyen jellemzőket vetettek észre rajta?
2009. nov. 16. 13:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hàt az enyém is igen akaratos,ha nem az van amit akar,akkor elötör a hiszti,a siràs.Hogy ez a horoszkopja miatt van vagy sem,azt nem tudom,de az enyém halak,és nagyon akaratos(kislàny egyébként)
2009. nov. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

A horoszkóp(napjegy) a személyiségjegyeket határozza meg az aszcendens(külső jegy) az,ami a viselkedést.Szóval sztem a Kisfiad aszcendense lehet vmi "eősebb" jegy,vagy az tudod e micsoda?

Üdv.Egy" halak" anyuka

2009. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
21%

A horoszkóp csak egy üzleti fogás, itt tudsz róla olvasni, hogy miért nem igaz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__49..

2009. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem tudnád,a horoszkóp több ezer éves tudomány!!!kelták,asztékok,görögök,csillagrendszer,bolygók,energiák,stb. ,nem hallottál még róluk? általában azok mondanak ilyet és azok nem hisznek benne akik pl.nem látják be a negativ tulajdonságaikat...
2009. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom bika ráadásul az aszcendense is bika.... Az már most látszik, hogy nagyon akaratos, önfejű, mindent azonnal akar. De egyébként is az én és a férjem horoszkópja (mérleg) is nagyrészt jellemző ránk.
2009. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
30%
Én sem hiszek benne!Nem minden halak baba egyforma.Én is halak vagyok amúgy.
2009. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
55%

ebbe nem hinni kell,ez benne van a személyiségünkbe:-)

ha akarod ha nem,valóság!

2009. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is halak jegyű ls ő is elég határozott egyéniség főként ha nagyon akar valamit. Elég akaratos, makacs, de kitartó! Biztos nem minden halak jegyű baba egyforma, de bizonyos jegyek amik ezt a csillagjegyet jellemzik megtalálhatók bennük.
2009. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 16. 15:02
 10/29 anonim ***** válasza:
az ASZCENDENS határozza meg a viselkedést!
2009. nov. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!