Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egy hónapja hozzátáplált...

Az egy hónapja hozzátáplált babám nagyon gyakran kakil. Ma 6-szor volt valami a pelusban. Szerintetek ez rendben van vagy kérdezzem az orvost? (6 hós)

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiszáradáshoz is vezethet szerintem. Valamire allergiás lehet, hívd a dokit, ez nem okés.
2009. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nállunk is igy volt, 5-6 alkalommal volt 1 nap volt amikor csak egészen kicsi volt! Szerintem ez normális! Még most is van néha hogy 4-szer van 1 nap!

Jó az emésztése :-)

Egy 8 hós baba anyukája!

2009. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos ami biztos, kérdezz rá a dokinál.

Nálunk egyébként meg pont fordítva van, mióta elkezdtük a hozzátáplálást, azóta alig van kaki, és bogyós is. Pedig hígabbra is csinálom és mellette még plusz folyadékot is iszik.

Mit adsz neki? Lehet hogy székletlazító. Pl. őszibarack, szilva, van akinél az alma is.

2009. nov. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen. Kap gyakran szilvát és őszibarackot is. Most kissé jobban aggaszt a kérdés, holnap utánajárok.

Köszönöm.

2009. nov. 16. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez alkati dolog az én babám hol sokat kakilt hol egyszer egy nap. Függ a kajcsi milyenségétől és mennyiségétől. Ha eleget iszik és jó a kedve semmi baja. Kérdezd meg a védőnőt ha aggódsz. Nyugodj meg szerintem semmi baja.
2009. nov. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szilva és őszibarack miatt szerintem. Adj neki egy kis almát banánt és rendeződik. Ha nem, akor vidd dokihoz.
2009. nov. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!