Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kollár vezetéknévhez írnátok...

Kollár vezetéknévhez írnátok kislány neveket?

Figyelt kérdés
Inkább különleges nevek tetszenek. Nagyon tetszik a Lara, de egy kicsit nehéz kimondani egyben, Zorka, de azt a fiam nem tudja kimondani (22 hónapos, folyékonyan beszél, de ez Dorta :( ) és a Zara is tetszik nagyon, de várok ötleteket. Inkább a rövid neveket részesítem előnyben, Csenge és társai nem igazán tetszenek.
2013. nov. 20. 08:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kira, Édua, Norina, Bítia, Cserne, Debóra, Flóra, Hanka, Loretta, Mona, Maléna, Netta, Netti, Norka, Odett, Pálma, Panka, Tíra, Zoé, Zoja, Zorina, Zojka, Zsella, Zselyke

Némelyik lehet hogy hosszú, de szerintem ezek nagyon szépek, különlegesek ( még az ízlés határain belül nem ilyen huénmigelkazettanintentó.:D ) és többé kevésbé mennek a vezetéknévhez :)

2013. nov. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Leila
2013. nov. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsőre a Kollár Patrícia ugrott be!
2013. nov. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szép nevek, de nem érzem azt, hogy Na ez az igazi. :) Várok még ötleteket :)

Köszönöm Mindenkinek!

2013. nov. 21. 07:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kata csak simán Kata :) Adél, Aida, Anna, Eliza, Hanga, Hanna, Lia, Panna, Zoé
2013. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kollár Adél szerintem pl nagyon jó válsztás lenne! :)
2013. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kollár Ágota, Annabella, Beáta, Boglárka, Borostyán, Cipriána, Daniella, Diána, Eduárda, Esztella, Flóra, Franciska, Fruzsina, Gabriella, Georgina, Gyöngyvirág, Hanna, Izabella, Jázmin, Julianna, Karina, Kármen, Kincső, Kinga, Klaudia, Melinda, Napsugár, Odett, Olívia, Patrícia, Pilár, Ráhel, Ramóna, Sára, Sarolta, Szabina, Szilvia, Szultána, Tamara, Tímea, Titanilla, Valentina, Virág, Zsófia, Zsuzsanna...
2013. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyből Csilla jutott eszembe:):)

pl még lehet Eszter, Noémi, Petra, Liza, Anna, Dalma, Zóra, Lea, Lia, Lina, Irina, Barbara, Kamilla, Renáta, Kollár Regina, Rozina, Helga, Zelmira


Amúgy ne ahhoz válasszál már nevet, hogy a testvére ki tudja-e mondani!!:) Nekem pl tényleg nagyon tetszik a Zóra!!:) Ja és amúgy a Dorottya is passzol, ami becézve Dorka:):)

2013. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és Nikolett esetleg?:)
2013. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 5. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!