Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Szutyejev vidám meséi", való...

"Szutyejev vidám meséi", való 3 éves gyermeknek, vagy inkább már kinőtte?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van valami jó ötlet mesekönyv terén akkor szívesen várom a válaszokat.(Bartos Erika könyveink megvannak)Karácsonyra szeretném venni a lányomnak.
2013. nov. 25. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ez nagyon jó kis mesekönyv! Nem nőtte ki, nekem februárban lesz 3 éves a lányom, nyáron kapta, és nagyon szeretjük! Van benne olyan mese, ami elég "egyszerű", de van ami még "sok" neki. Nekem is ez volt a kedvenc kiskoromban.
2013. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az az egyik legjobb most neki!:))
2013. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nőtte ki.

Nekem is kedvencem volt ovis koromban, nagyon jó kis könyv.

Kippkopp könyveket szeretik még nagyon az ovisok, pont tegnap beszélgettem könyvekről anyukámmal, aki óvónő....

2013. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nem tudom megnézni a könyvet(ezért kérdeztem) mert külföldön élünk és szeretném kihozatni karácsonyra.
2013. nov. 25. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó választás! nagyon kedves és neki való.
2013. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!