Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szeretik a férfiak...

Miért szeretik a férfiak húzni az időt még akkor is ha csak kicsi babával mentek el sétálni?

Figyelt kérdés

A férjem el vitte sétálni , tologatni babakocsival a gyermekünket hogy én nyugodtan takarítsak itthon, de már 4 órája hogy el vitte és 3 óránként kéne ennie és még tápszert sem vitt magával mert azt mondta csak 1 órácskára viszi el.

És nem megy ahhoz akinél óra hosszákig szokott lenni, erre fő mikor felhívtam épp nála volt.

Ideges vagyok mert még gyermekkel is húzza az időt.

Pedig a haza út is még onnét 20 perc.

És még esze ágában sincsen hogy haza jöjjön a gyermekkel.

Mert állítólag alszik, de én aggódom.

Mi van ha végig ordítja az utat haza felé és leizzad aztán el alszik aztán ő tovább húzza az időt és még meg áll máshol is és az izzattságában szárad meg majd a gyermekem aztán jól megfázik.

Így is nagyon rossz az étvágya a gyermeknek.

De ami a legrosszabb hogy tudom hogy most is sörözik.

Jó nem szokta túlzásba vinni de azé ha kimegy itthonról azé legurít 2-3 sört.

És ez az első alkalom hogy elvitte egyedül, amúgy meg a kezében is alig tudja általában megnyugtatni a gyermeket itthon.

És valamiért én olyan féltékeny vagyok amikor ezzel az egyénnel tölti az időt.



2013. nov. 26. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Ne sajátítsd ki ennyire a gyereket. Hagyd, hagy foglalkozzon vele ő is. Pihenj. Haza fogja vinni, akkor majd kap enni. Ha annyira üvöltene, éhes lenne és nem lehetne vele bírni biztosan nem sörözgetne.
2013. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Moncsycsy ***** válasza:
61%
szerintem se sajátítsd ki. az nem rutinszerű h 3 óránként kötelező ennie. felkelted ha alszik h megetesd? mit jelent hogy rossz az étvágya? mennyit eszik meg? és mennyi idős? lehet épp azért nem eszik mindig mert nem éhes még. én sosem azon voltam h 3 óránként márpedig eszik, hanem jelzett ha éhes volt. bízz egy kicsit a párodban benne is benne vannak az ösztönök. ha sír a kicsi enged hogy ő hagy próbálja megnyugtatni minél tovább hagyod nála és nem csak veled van annál könnyebb lesz neki is megnyugtatni ha te nem leszel otthon. és ne törd azon az agyad hogy sírni fog és leizzad majd újra megáll valahol. nagyon félted szegény babát. nem lesz gond. de semmiképp nem csak a tiéd ő kettőtöké!!!
2013. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Annál rosszabb nincs mint várni.
2013. nov. 26. 12:56
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Hú, de hisztérika vagy az írásod alapján :))))

Meg paramami :DDD

2013. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Azért is aggódom mert van mikor óránként eszik főleg éjjel, volt már rá eset hogy addig hagytuk a levegőn amíg aludt és 5 órahosszáig volt kint és addig nem evett, és utána 2 nap alig aludt csak órdított kézben is, még az ételt is alig fogadta el .

Gondolom hírtelen túlette magát.

Már 4 és fél óránál tart megint.

2013. nov. 26. 13:00
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

öööööööööööööööö...nyugodj meg,ha sírni kezd a gyerek,futni fog vele haza...

de tényleg vicc,ahogy kezeled a dolgot...az ő gyereke is,miért ne vihetné el?Rossz evő?nyugi,most végre tényleg megéhezik,enni fog...ha meg éhes lesz,hidd el,nem fog 10-20 perc alatt visszaaludni..Én egyedül a sörözés miatt aggódnék,de akkoris csak azért,ha mindennapos lenne,amúgy nem..Sok nő örülne neki,hha a férje elvinné a gyereket pár órára..

Mennyi idős amúgy a kicsi?a miénk 3 hetes volt,mikor 2-3órára kettesen maradtak a férjemmel,és mivel nem sérült sem szellemileg,sem testileg,képes volt megoldani,mindketten túlélték..

2013. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Nos én sem örülnék ha felborulna a napirend, és annak sem örülnék hogy megbeszélünk valamit, de nem úgy van. Nyilván akkor biztos én is hisztérika vagyok... de nagyon utáltam ha a napirendje felborult, mert napokig ittuk a levét olyankor! Megértelek kérdező!
2013. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Na akkor én most jól leszek pontozva mert az utolsó hozzászólóval és a kérdezővel értek egyet.

Én sem örülnék baromira annak, ha MEGBESZÉLÜNK VALAMIT és NEM ÚGY van! Ezek szerinte drága apuka még haza sem telefonált, hogy "nem várj hülyegyerek" mert odaleszünk még 2-3 órát.


Így amit a kérdező leírt én magam elé képzeltem, hogy apuka elment otthonról, összecsörgött haverral, elment hozzá, söröznek, cigiznek, dumálnak, a kicsi meg kint a a babakocsiban alszik, vagy neagyj isten ülnek egy kocsma terszán és jól eldumálgatnak. Ha anya nem hívja fel, talán estig is jól elvan ott, mert azért 2-3 sör azért nem kevés...


Nem tudom mennyi a pici, de gondolom még csak tápszeres, mert ha nem az lenne, akkor azt mondom, hogy apa adjon a kezébe egy kiflit, megeszegeti, éhen nem hal, végül is ha 1x felborul a napirend, az nem baj.

De! Igenis egy ilyen kicsi babának fontos a rendszeresség, a rendszeres evés és a napirend.


Kérdező, én is felhúztam volna magam és az tuti hogy a férjemet azonnal hazarendeltem volna a gyerekkel. Beszéld meg ezt vele, hogy ilyen nem lehet csinálni!

2013. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Biztosan én is hisztérika meg paramami vagyok, de teljes mértékben egyetértek az utolsó két válasszal.
2013. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Én is az utolsó válaszadókkal értek egyet. Az én férjem csak ne iszogasson (nem is szokott egyáltalán) 2-3 sört, ha picibaba van rábízva. Nálunk ha vmit megbeszélünk, akkor ezt mindketten betartjuk. 1 óra séta helyett elmenni sörözgetni, még 4 és fél óra múlva sem hazaérni még gyerek nélkül sem ok, nemhogy egy kisbabával! Szóval ez nem normális dolog, beszélj a férjeddel erről mindenképp!
2013. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!