Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyi ajándék 1 éves...

Karácsonyi ajándék 1 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ismerősöm Kisfiának gondolkozom karácsonyi ajándékon. Karácsonykor lesz 14 hónapos.

kb. 3-4e ft-ra gondoltam.


Ami tudom, hogy van neki: Fisher Price-ból: kutya, bödön, pancsimanók, csészepiramis, focilabda, zenélő kulcsok ilyesmik.


Nekem nincs gyerekem ezért kérem, hogy segítsetek! :)


Köszönöm!


2013. nov. 27. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Mi kaptunk egy ilyet. Nagyon jó volt.

2013. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag 0-3 éves korig vehetsz játékot. De például a jól bevált Gabi építőjáték is nagyon ok. Az én babám nagyon szeretett vele játszani a bölcsibe. Ha pedig nem akarsz kudarcot vallani, meg is kérdezheted a szülőket. Így nem kap egyformát.
2013. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A szülinapján ami most volt kérdeztem Őket, a Pancsimanókat Én vettem neki :) De most a szülőknek sincs elképzelésük.

Szeret fürdeni, így gondoltam olyan csempére rajzoló krétára, vagy a csempére felragadó olyan habszivacs figurákra.

A zenét szereti, de a zenélő játékok mostanában nem kötik le.

2013. nov. 27. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit később fog majd belejönni a játékba vele, de mondjuk Lego DUPLO készlet, amit aztán bővíteni is lehet, és később lehet mindig másmilyent venni hozzá és kombinálni? Az enyém azt kapott nemrég, most 13 hónapos, egyenlőre még csak szétpakolja, de nagyon élvezi :)
2013. nov. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

(mi ezt kaptuk:

[link]

)

2013. nov. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!