Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mirelitből parajból és brokkol...

Mirelitből parajból és brokkoliból hogy kell főzeléket csinálni a babámnak?

Figyelt kérdés
Mivel ezek a csomagok kb. fél kilósak, utána a kész főzeléket még adagonként lefagyaszthatom?
2009. nov. 24. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mennyi idős a babád, mivel a parajt általában tejjel készítjük. De ha van még anyatejcsi azzal is lehet. Hát igen, mivel fagyasztott... Biztosan le lehet fagyasztani, de én azt szoktam csinálni, ha nem akarom az egészet megfőzni, hogy még bontatlanul egy párszor földhöz vágom, így kisebb darabokra törik és kis adagokat ki tudok belőle venni! :))
2009. nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a parajból olyat vegyél ami nem püré, hanem leveles. ez általában vagy golyóban van vagy kockázva és letörsz annyit amennyi kell. újrafagyasztani nem lehet!!! egyétek meg a maradékot. brokkoli meg van friss. én főzök krumplit, fokhagymát és spenótot. 1/3 krrumpli 2/3 spenót, aztán megy a turmixba. imádja. 10 % husival+egy kis olivaolaj.
2009. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!