Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers premium care 5600 ft...

Pampers premium care 5600 ft a dm-ben, (52 db! ) azt hittem elájulok mikor megláttam az árát. Valaki esetleg valahol akciósan?

Figyelt kérdés
November elején mikor legutóbb vettem még 4600 volt, már az is durva, na de ez!!
2013. dec. 17. 16:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A Müllerben 4400Ft körül van, ha jól emlékszem.

Nekünk sem vált be a Libero, csak a Pampers (a zöld is). A dm-es sem az igazi, de sokkal jobb mint a Libero.

2013. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
amennyit én beleöltem már pelenkába... nekünk is csak ez jó,már kezdettől fogva,egyébként a nagyobbik fiamnál a libero volt jó kezdetektől de nem tudom mi történt vele,most egyetlen száraz éjjelünk nem volt vele.a dmes saját márkás jó volt,viszont szerintem csörgős kemény a többihez viszonyítva.egyszer úgy esett hogy nem volt itthon 5 db pelenkánk csupán és ünnepnap közeledett,a párom a tescoban volt,gondoltam vegyen tescosat,annyian dicsérték,szerintem tökéletes nekünk a 4es is,kisebb mint a pr.care,de így is jó,pedig a fiam 11 hónapos több mint 11 kg.az volt akcióban,ez is csak úgy éri meg,puha is,nekünk bevált.
2013. dec. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A narancssárga borzalmas gagyi. Dm saját márkás a legjobb a premium után
2015. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!