Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neurologiai vizsgálatra...

Neurologiai vizsgálatra elvinnétek korházba babátok most amikor látogatási tilalom, stb van az influenza miatt? 2honapos kislányom most kell vinnem. Mi bevagyunk oltva, de járobetegek közt várakozni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ,hogy miért kell vinned.

Ha valami bajra gyanakszik a háziorvos vagy aki beutalta, akkor elvinném, mert lehet hoyg késő lenne már felfedezni egy gondot.


De ha csak úgy ki akarja a háziorvos vizsgáltatni, mert miért ne,vagy biztos ami biztos, akkor nem kockáztatnék.


Mérlegelni kell ebben a járványos időszakban.


Ha muszáj menni,érdeklődj telefonon,hogy hoygan működik. Van-e időpont,hogyan hívnak be, vagy esetleg ha nincsen időpont, menj sokkal hamarabb.

Tudom,babával nagyon rosz várni,de én a kötelező vizsgálatokat mind így oldom meg. Odamegyek fél - háromnegyed órával a rendelés megkezdése előtt, így fixen az első (legfeljebb a második vagyok),és még mindig inkább várok annyit akár akkor is ha nyűgös a gyerek, minthoyg utána a tömegben üljek ugyanannyit.

2009. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha komoly oka van, hogy menni kell - én vinném. Ha csak azért, mert van valami ami miatt puhatolóztok és hátha a neurológián kiderül valami... - akkor későbbre halasztanám.
2009. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi pont ma voltunk! Megyei kórházban voltunk és időpontra mentünk, így nem volt tömeg.

Én is vinném a helyedben, ezzel a vizsgálattal nem szabad várakozni sokáig.

2009. nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!